Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

16 godzin temu, Anita Guzińska napisał:

Hej, podpowiecie mi w którym watku nmogę uzyskać radę, na temat czy kupować pewien samochód ?

zakup  kontrolowany  np :) ale  widze  ze  juz  kolezanka znalazła :)

Pozdrowienia dla nowego STi z numerami KR555?? spotkanego na autostradzie Rzeszów - Kraków
Ktoś z Forum?
Pozdrowienia z Audi ;)

21 godzin temu, Anita Guzińska napisał:

Hej, podpowiecie mi w którym watku nmogę uzyskać radę, na temat czy kupować pewien samochód ?

Tutaj masz link do działu zakup kontrolowany ;)

https://forum.subaru.pl/forum/40-zakup-kontrolowany/

Pozdrowienia dla Kierowniczki srebrnego kombi gc8 (gf8) z ciemnymi szybami spotkanej na Borowskiej ok 12:30 ;)

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego bloba na parkingu Ferio Gaj spotkanego ok. 13

Z kim z czarnego SG NA (choć myślałem, że to XT :-D ) zamieniłem zdanie dziś rano na wylotówce na Gdańsk?

Był ktoś w Giżycku na Air Show? Widziałem kilka Subarków z Polski - Foresie, Imprezy. Żaden, co prawda, nie oświniony ale może ktoś z naszych był? :)

Pozdrowienia dla kierownika z niebieskiej imprezki spotkanej dzisiaj na A1 w stronę Łodzi.

(srebrne legacy kombi)

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎04 o 00:45, KamilP napisał:

Nie wazne z jaka predkoscia jechales, bo ktos moze jechac szybciej.. jak np. Bednarcm, ktory dojechal Ci do zderzaka.. ;) 

Jeśli faktycznie ktoś "może", to zjeżdżam i nie blokuję, a na moto w mieście każdy ma szansę dojechać do zderzaka, mnie też się to często zdarza ;)

pozdrawiam i EOT

Pozdrowienia dla Kierownika Srebrnej Imprezy Kombi, nie zdążyłem pomoachać. Stacja Lotos, rondo ul. Gałeczki Chorzów ok 22 w minioną środę:)

17 godzin temu, Zodiak napisał:

Był ktoś w Giżycku na Air Show? Widziałem kilka Subarków z Polski - Foresie, Imprezy. Żaden, co prawda, nie oświniony ale może ktoś z naszych był? :)

Byłem wczoraj, kilka sztuk się przewinęło przez zatłoczone Giżycko, coś z trzodą byłoB)

Pozdrowienia dla forka ktory machal mi na trasie do Nowogardu prawdopodobnie powrót z morza :)

Pzdr czarne sti my15 spotkanie i odmachane w Karpaczu 

• Upvote 1

Wczorajsze wrocławskie pozdro;

Dla tych sfoconych :Impreza parking Bielany ,Auchan ok.18:00, Outback uliczki w okolicy Wróblewskiego .

Oraz pozdro za piknego niebieskiego GT ,który ładnie poszedł obok mnie ogniem na wylocie z Wro ok.17:30, tuz przed bielanami :)

pz1.jpg

pz2.jpg

Pozdrawiam wszystkich mijanych w niedzielę na trasie Wrocław - Chojnik - Karpacz - Karpniki - Wrocław a w szczególności czarnego STI '15  w Karpaczu któremu nie zdążyłem odmachać, niebieskiego GTka i na trasie do Wrocławia dla srebrnego bloba oraz zielonego OBK

Edited by Marcin LU

Warszawa! Pozdrawiam Panią z Subaru. Widzieliśmy się na Orlenie na Stegnach dziś przed południem:)

Dnia 5.08.2017 o 20:07, Zodiak napisał:

Byliśmy, ale oświniaczonym Vito Colin McRae. Twojego Forka nie spotkałem, ale widziałem oświniaczoną srebrną Imprezę GC NA.

Dnia 6.08.2017 o 13:30, vexus napisał:

Byłem wczoraj, kilka sztuk się przewinęło przez zatłoczone Giżycko, coś z trzodą byłoB)

Dzień później, w niedzielę, mijałem i machałem w Rucianym-Nida do czarnego Forka XT SG na numerach bodaj TKN... trzoda na obu lusterkach.

To Twój?

Pozdrowienia sprzed chwili pod best mall"em. Podniesiony, wychuchany - super :)

WP_20170808_19_36_43_Pro.jpg

9 godzin temu, Beavis napisał:

Byliśmy, ale oświniaczonym Vito Colin McRae. Twojego Forka nie spotkałem, ale widziałem oświniaczoną srebrną Imprezę GC NA.

Mój Prosiaczek stał na uboczu, prawie na peronie ;), z ulicy praktycznie nie widoczny, w pobliskim sąsiedztwie stała sobie Imprezka :) 

Wczorajsze wrocławskie pozdro;
Dla tych sfoconych :Impreza parking Bielany ,Auchan ok.18:00, Outback uliczki w okolicy Wróblewskiego .
Oraz pozdro za piknego niebieskiego GT ,który ładnie poszedł obok mnie ogniem na wylocie z Wro ok.17:30, tuz przed bielanami
pz1.thumb.jpg.f6feb91512c24078c54b22009ad01651.jpg
pz2.thumb.jpg.09f36591b62cf31b00f33ef83c5693d8.jpg

To nie było GT

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrowienia dla właścicieli pięknych świnek na zdjęciu ;)

Dodatkowo pozdrowienia dla kierowniczki białego levorg spotkanego koło Magnolii we Wrocławiu ;) mrugałem i machałem biały levorg ;)9edebaffd5b4ca3a16c987cddf0a96e3.jpgdf76a45be9dc7aae9ef9657ccef4f5df.jpgf6cdb5b5333c781e87b0fe72fcd980a0.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

A ja pozdrawiam oświniaczonego fiata Ducato (miał też plejady i inne rajdowe akcenty naklejone z tyłu) spotkanego na pięknych zakrętach na ulicy Winnickiej w Krakowie (ja jechałem dla niepoznaki Aygo - też oklejone) :D

Pozdrawiam Panią kierowniczkę Imprezki stojącej koło 10:30 pod West Station.

Zdjęcia nie robiłem bo gupio... pani patrzy a ja zdjęcia... ;)

Pozdrawiam wlasciela czarnego Forka rej. WT... na czarnych Ats Dtm stojacego dzis rano przy Trakcie Lubelskim :)

@Fala odpozdrawiam choć obecnie używa go mój Tata :)

8 godzin temu, Ayu napisał:

@Fala odpozdrawiam choć obecnie używa go mój Tata :)

A ile on ma liftu? Wczoraj znowu był w Best Mallu ;)