Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Anita Guzińska napisał:

Hej, podpowiecie mi w którym watku nmogę uzyskać radę, na temat czy kupować pewien samochód ?

Tutaj masz link do działu zakup kontrolowany ;)

 

https://forum.subaru.pl/forum/40-zakup-kontrolowany/

Pozdrowienia dla Kierowniczki srebrnego kombi gc8 (gf8) z ciemnymi szybami spotkanej na Borowskiej ok 12:30 ;)

 

Pozdrawiam Kierownika niebieskiego bloba na parkingu Ferio Gaj spotkanego ok. 13

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎04 o 00:45, KamilP napisał:

 

Nie wazne z jaka predkoscia jechales, bo ktos moze jechac szybciej.. jak np. Bednarcm, ktory dojechal Ci do zderzaka.. ;) 

 

Jeśli faktycznie ktoś "może", to zjeżdżam i nie blokuję, a na moto w mieście każdy ma szansę dojechać do zderzaka, mnie też się to często zdarza ;)

 

pozdrawiam i EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Zodiak napisał:

Był ktoś w Giżycku na Air Show? Widziałem kilka Subarków z Polski - Foresie, Imprezy. Żaden, co prawda, nie oświniony ale może ktoś z naszych był? :)

 

Byłem wczoraj, kilka sztuk się przewinęło przez zatłoczone Giżycko, coś z trzodą byłoB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze wrocławskie pozdro;

Dla tych sfoconych :Impreza parking Bielany ,Auchan ok.18:00, Outback uliczki w okolicy Wróblewskiego .

Oraz pozdro za piknego niebieskiego GT ,który ładnie poszedł obok mnie ogniem na wylocie z Wro ok.17:30, tuz przed bielanami :)

pz1.jpg

pz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich mijanych w niedzielę na trasie Wrocław - Chojnik - Karpacz - Karpniki - Wrocław a w szczególności czarnego STI '15  w Karpaczu któremu nie zdążyłem odmachać, niebieskiego GTka i na trasie do Wrocławia dla srebrnego bloba oraz zielonego OBK

Edytowane przez Marcin LU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2017 o 20:07, Zodiak napisał:

Był ktoś w Giżycku na Air Show? Widziałem kilka Subarków z Polski - Foresie, Imprezy. Żaden, co prawda, nie oświniony ale może ktoś z naszych był? :)

 

Byliśmy, ale oświniaczonym Vito Colin McRae. Twojego Forka nie spotkałem, ale widziałem oświniaczoną srebrną Imprezę GC NA.

 

Dnia 6.08.2017 o 13:30, vexus napisał:

 

Byłem wczoraj, kilka sztuk się przewinęło przez zatłoczone Giżycko, coś z trzodą byłoB)

 

Dzień później, w niedzielę, mijałem i machałem w Rucianym-Nida do czarnego Forka XT SG na numerach bodaj TKN... trzoda na obu lusterkach.

To Twój?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia sprzed chwili pod best mall"em. Podniesiony, wychuchany - super :)

 

WP_20170808_19_36_43_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beavis napisał:

 

Byliśmy, ale oświniaczonym Vito Colin McRae. Twojego Forka nie spotkałem, ale widziałem oświniaczoną srebrną Imprezę GC NA.

 

 

Mój Prosiaczek stał na uboczu, prawie na peronie ;), z ulicy praktycznie nie widoczny, w pobliskim sąsiedztwie stała sobie Imprezka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze wrocławskie pozdro;
Dla tych sfoconych :Impreza parking Bielany ,Auchan ok.18:00, Outback uliczki w okolicy Wróblewskiego .
Oraz pozdro za piknego niebieskiego GT ,który ładnie poszedł obok mnie ogniem na wylocie z Wro ok.17:30, tuz przed bielanami
pz1.thumb.jpg.f6feb91512c24078c54b22009ad01651.jpg
pz2.thumb.jpg.09f36591b62cf31b00f33ef83c5693d8.jpg

To nie było GT


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ayu napisał:

@Fala odpozdrawiam choć obecnie używa go mój Tata :)

A ile on ma liftu? Wczoraj znowu był w Best Mallu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...