Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

@Rafik83pl to Cie nie pozdrawiam! :D btw. ten mial naklejkę sponsorowana przez 500+.

 

Za to pozdrawiam Piotrka "Fokę" ktory mi zrobił miejsce na parkingu we wrocku. :yahoo:

Edytowane przez Piotr Kuc
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr Kuc napisał:

@Rafik83pl to Cie nie pozdrawiam! :D btw. ten mial naklejkę sponsorowana przez 500+.

 

Za to pozdrawiam Piotrka "Fokę" ktory mi zrobił miejsce na parkingu we wrocku. :yahoo:

Bardzo nie lubie tych naklejek. Raz stałem za takim jednym volvo xc90 z taka naklejka... w srodku siedzial taki metroseksualny bubek...

Oi no, bo jest sporo bidnych ludzi na swiecie, bo co byc dupkiem?

 

No nic.

 

Pozdrawiam Panstwa z czarnego legacy na stacji Bp kierunek lublin we wtorek jakos w srodku dnia. Mrugnalem. Spojrzeli na mnie jak na gupka... ale nic to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki błękitnego Forka SG na złotych felgach nr GSP... spotkanej dzisiaj na Przymorzu. Nie dała szans Malynie spod świateł - widać że zna się na rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla:

 

- dzielnego Outbacka ciągnącego przyczepę Niewiadów 126p - szacun B) na obwodnicy Tarnowa około 15.00,

- Imprezę (chyba hatch GH) na RJS.... w rasowym rajdowym malowaniu, widzianą na rondzie Zesłańców Sybiru w Tarnowie około 15.15,

- brudnego Forka na KR.... stojącego na Orlenie w Zawadce Brzosteckiej około 15.45.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...