Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Piotr Kuc napisał:

@Czarne_Koronkowe to Ciebie widziałem rano na strzegomskiej?

IMG_5628.JPG

Nie nie nie ;) mój jest złoty i oswiniaczonego ;) Dzisiaj rano był wylasywany w naturalnym środowisku ;)

IMG_5135.PNGPrzy okazji - pozdrawiam z okolic Mazur uśmiechnięta blond Kierownicze srebrnego Forka ze świniami i nalepkami z Plejad ;) widzę, ze dwa razy z rzędu startowaliśmy obok siebie ;) 471 pozdrawia 467

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2017 o 09:05, matias napisał:

No i dzisiaj znowu Cię upolowałem, tym razem byłem dwa auta za Tobą, ale moją uwagę przykuło plejadowe oklejenie ;) 

P.S. następnym razem zagraj z nami w tą siatkę w Kobyłce :P 

postaram się - byłem zmęczony :-)

p.s. a Plejady super... moje pierwsze i stwierdzam, że super doświadczenie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale właścicielom nowszych modeli nie ma co machać, ani mrugać, totalnie nie są zaznajomieni ze "zwyczajem", a i starsze roczniki, czasem nawet porobione - wydawało by się, że to będą jakoś zainteresowani tematem ludzie, ale też zwykle ignorują. Czasem jeszcze próbuję, ale zwykle ograniczam się do odpowiadania.

 

Smutne że częściej jakieś przyjazne gesty widzę od kierowników podtuningowanych Golfów i Leonów niż od "swoich"...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turbo napisał:

Niestety, ale właścicielom nowszych modeli nie ma co machać, ani mrugać, totalnie nie są zaznajomieni ze "zwyczajem", a i starsze roczniki, czasem nawet porobione - wydawało by się, że to będą jakoś zainteresowani tematem ludzie, ale też zwykle ignorują. Czasem jeszcze próbuję, ale zwykle ograniczam się do odpowiadania.

 

Smutne że częściej jakieś przyjazne gesty widzę od kierowników podtuningowanych Golfów i Leonów niż od "swoich"...

Nie łam się ja mam niby nowy model i nikt mi nie odmachuje ani nic w tym stylu i to nie tylko właściciele nowych modeli ale ogólnie nikt nie macha, czuję się jak głupek bo macham jak przygłup a tu tylko dziwne miny w odpowiedzi. Świnie też nie pomagają, choć niedawno zapytany zostałem po co mi te wściekłe miśki z dwoma zębami ponaklejane na lusterkach i klapie:facepalm: na szczęście nie przez właściciela Subaru tylko VW.

P. S. Pozdrawiam wszystkich którzy mi nie odmachali:mrgreen:

Edytowane przez adamW202
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pozdrowieniami to bywa różnie i nowe modele i stare nie odpowiadają... Ale jak mam być szczery to mi to nie przeszkadza. Mi cała ta zabawa się bardzo podoba i jest to dla mnie coś co jest składnikiem magi Subaru. Dlatego jak jadę za kimś to mrugam lub go wyprzedzam i też się witam W miarę możliwości robię fotki i nawet ostatnio tłumaczyłem żonie o co chodzi w tym witaniu się Jak by komuś kobieta w białym levorg WZ nie odpowiedziała to przepraszamy. Bardziej to skupienie na jeździe u niej ))

 

A teraz pozdrowionka dla czerwonego wczoraj na strzegomskiej we Wrocławiu oraz dla niebieskiego na parkingu w IKEA

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

 

308732537329da8fd48141d19fd1c85c.jpg

e7ae3626a0a6b638e6f49d1a0b58ffbc.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja też się czasem zamyślę, albo spojrzę akurat gdzieś w bok i potem mi wstyd, że nie pomachałem :P Generalnie jednak jeżdżę i macham, chociaż nie z taką częstotliwością jak na początku. Jakoś jak widzę nadjeżdżające z naprzeciwka Subaru to podświadomie wiem, który kierownik odmacha i wcale nie musi mieć świni na lusterku. Ta dyskusja powtarza się już któryś raz i pewnie powtarzać się będzie, ja jestem zdania, że nie ma co się zrażać, pozostaje się tylko cieszyć, że jest jeszcze jakiekolwiek grono ludzi, którzy wiedzą o co chodzi i wtedy wraz z pozdrowieniem od razu widać po obu stronach zaciesz na twarzy, a to chyba jest jeszcze fajniejsze niż jakby się miało pozdrawiać z każdym napotkanym Subaru ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego forka SF na blachach chyba KSU ... o ile dobrze kojarzę, a także dla srebrnego bloba STI widzianych w okolicach dworca głównego w Krakowie, a także kilku innych subaraków, których nie jestem w stanie wymienić :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamW202 napisał:

Nie no, to jak ktoś jest skupiony, nie zauważył pozdrowienia lub że w ogóle jakieś drugie Subaru było w jego pobliżu to widać natentychmiast.

Napisałem że żona czyli kobieta ;) bez urazy dla Kobiet ;)  ale pracuje nad tym ;))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia na Kierownika pięknego Forka na blachach KR widzianego na wjeździe w ulicę Krakowską w Nowym Targu ok. godz. 15:28. Mam nadzieję, że zauważyłeś rękę, bo machnąłem i mrugnąłem w ostatniej chwili z uwagi na wyebanie po pracy.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2017 o 10:22, sredniaq napisał:

Pozdrowienia dla zielonego forka SF na blachach chyba KSU ... o ile dobrze kojarzę, a także dla srebrnego bloba STI widzianych w okolicach dworca głównego w Krakowie, a także kilku innych subaraków, których nie jestem w stanie wymienić :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odpozdrawiam z zielonego 

☺️ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...