Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie nie rozumiem ludzi trzymających telefon przy uchu w autach z BT. Czy oni wszyscy są tam przypadkowo / na chwilę / nie u siebie?

Czy IQ brakuje na sparowanie diwajsów?

Aby nie był offtop pozdrowię załogę Forka SG ze świnką na blachach Exx co często parkuje pod biurowcem Warty na Chmielnej w Warszawie.

Ostatnio też widuję czarnego Lanosa WRX ze świnią na blachach WI parkującego na końcu Kabat po lasem. Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemekka napisał:

Dużo ludzi widzę z telefonem przy uchu

To ma już rozmiar plagi. Za to wykroczenie jest nadal za mały mandat.

 

@Pan Dziedzic sorry ale nie było Cię ne miejscu ;) Nawet jakby pani odbierała poród Anny Lewandowskiej nie ma usprawiedliwienia, mogła się zatrzymać i rozmawiać do woli a nie blokować lewy pas przez ponad 2 kilometry.

 

Zaległe z wczoraj. Levorg na KEN. Pozdro!

IMG_20170504_141342.jpg

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pan-ów stojących obok granatowej (chyba była to jakaś bardziej wymyślna wariacja kolorystyczna) SKODY SUPERB kombi 4x4 na blachach WI, koło godziny 15 w Eko-Parku w Warszawie. Świnka na klapie bagażnika. Przejeżdżałem akurat na rowerku ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

pozdrowienia dla kierownika białego Outbacka prawdopodobnie MY 17 na warszawskich blachach, widzieliśmy się w Lidzbarku Warmińskim, było machanko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika pomodzonego, ciemnego STI (Stink Eye?), z którym udało mi się wczoraj zmierzyć na Puławskiej w Warszawie (okolice Piaseczna). Musi być ładnie podlany, że tak zieje ogniem z rury :)

Z chęcią dowiem się co tam siedzi u Ciebie bo Golfina musiał się napocić, żeby nadrobić straty na starcie :) Pozdrawiam, kierownik srebrnego Golfa w kombi :)

Edytowane przez booncol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pozdrawiam. Bardzo ładna Golfina.

Wczorajsze spotkanie spowodowało że zamawiam silnik z firmy IAG (z potencjałem do 1000HP)  :D. Nie będą mnie golfy na drodze wyprzedzać! :wacko:

Albo sprzedaje Lanosa ;)          

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Lublina:

Piątek ok 18 Forek S-turbo z napisem "lubelskie klasyki nocą" na klapie. Mijałeś mnie na Warszawskiej, koło biedrony na wylocie z Lublina jak biegałem.

Dzisiaj przed momentem czarny chyba Blob WRX na Mełgiewskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pozdrawiam. Bardzo ładna Golfina.
Wczorajsze spotkanie spowodowało że zamawiam silnik z firmy IAG (z potencjałem do 1000HP)  . Nie będą mnie golfy na drodze wyprzedzać! :wacko:
Albo sprzedaje Lanosa          


No wierze, ze mozna sie niezle wkurzyc, szczegolnie ze srebrne kombi wyglada jak 1.6tdi.

Ale pamietaj, ze - jak to mowia - to nadal tylko Golf, a u Ciebie jeat bardzo efektowne i szybkie STI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2017 o 20:28, kamilgt napisał:

Pozdrowienia dla Ayu widzianego dzisiaj wieczorem na jasnej ;) 

Pozdrawiam. Auto widziałem ale Ciebie nie :)

14 godzin temu, taxus napisał:

Pozdrowienia dla Ayu widzianego dzisiaj na Radzymińskiej.

Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pozdrawiam. Bardzo ładna Golfina.
Wczorajsze spotkanie spowodowało że zamawiam silnik z firmy IAG (z potencjałem do 1000HP)  . Nie będą mnie golfy na drodze wyprzedzać! :wacko:
Albo sprzedaje Lanosa          

Mają taki ładny złoty w ofercie :)

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela/właścicielkę parking pod blokiem Rozłucka 3

IMAG3261.thumb.jpg.298084e849dfb2deccefb60495c0afef.jpg

Edytowane przez Glodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z rana dla srebrnej turbowanny na katowickiej w chorzowie oraz zaległe dla Paulusa i jego forka oraz zielonego bloba który czasem stoi koło zusu w chorzowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w Gdańsku codziennie (dzisiaj przed chwilką) zjeżdża zielonym Gt-kiem z Marynarki Polskiej w lewo na Żaglową? Jak ten głupek stoję w oknie i wsłuchuję się w piękny bulgot boksera :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla srebrnego forka xt na złotych felgach, z którym jechałem razem w korku ok. 16 na wiadukcie nad rondem Marsa. Świnek co prawda nie było, ale było za to machane :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie pozdrawiam właściciela czarnej imprezy z niskim skrzydełkiem z Białegostoku. Trzyma on swoją piękność przed blokiem przy ulicy Fabrycznej (na wysokości panaceum). zawszerokość jak jadę do szkoły to jej widok polepsza mni humor ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...