Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia Suche :) okolice Zakopca, trochę tu tego jeździ :thumbup:DSC_0514.thumb.JPG.dde67c53b1eed991648668d2fd72d8cb.JPG

i pod Kasprowy DSC_0482.thumb.JPG.13c55e3e980254e1a5a8f2558e89666f.JPG

WP_20170501_10_08_32_Pro.thumb.jpg.db4bec2c3ee6d7e76aaf9a113ddb418b.jpgPozdrawiamy z Krasiejowa JuraPark" moja córką juz na parkingu odkryła pokrewną skamielinę ;)

Edited by Docik

1 godzinę temu, Docik napisał:

WP_20170501_10_08_32_Pro.thumb.jpg.db4bec2c3ee6d7e76aaf9a113ddb418b.jpgPozdrawiamy z Krasiejowa JuraPark" moja córką juz na parkingu odkryła pokrewną skamielinę ;)

I z kolorem trafiła idealnie:wub:

Celne oko po tatusiu :D.

Pozdrowienia dla Kierownika zielonego,oswiniaczonego Forka mijanego w Strzegomiu o14:20. Machales, ale nie zdążyłem odmachac i chwile później machane srebrnej Imprezie na rondzie, ale byłeś zajęty kręceniem kierownica:-) Majówka z Subarynami! 

Dziś przy pętli autobusowej w gdyńskim Redłowie zaparkowałem obok ładnego Forka SG wolnegossaka, a jak wróciłem znad Zatoki po dwóch godzinach, w tym samym miejscu stał Forek ...ale już inny - S Turbo. Pozdrawiam obu kierowników (lub kierowniczki) tych egzemplarzy :) Córka (6lat) zajarzyła, że to już nie ten sam egzemplarz. Mówi, że ten drugi ma "kurnik", a pierwszy nie miał nic na masce :)

Pozdrowienia dla nieco zaskoczonego właściciela czarnego Bloba WRX, którego przyatakowałem z zielonej Vectry dzisiaj na Wilanowie przy Alei Rzeczpospolitej ;)

Pozdrowienia dla nowego białego Forka XT z czarną świnią spotkanego na parkingu przy karczmie pod szczytem Ochodzita. 

Edited by Stellarium

Dziś w Zgierzu takie przypadkowe ''zderzenie'':DPozdro dla usera KauczuK.Robal na żywo robi robotę:yahoo:.Przy okazji pozdrawiam kierownika innego niebieskiego Robala napotkanego wczoraj na ''rondzie'' przy Kasprowicza:)

subaru.jpg

• Upvote 2

Pozdro dla niebieskiego GC KNT spotkanego w Tylmanowej oraz dla srebrnego bloba skręcającego chyba do Biedry w Szczawnicy.

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego BRZ-ta jadącego za mną dziś ok. 16.00 ul. Klimeckiego. Było mrugane. :)

Dzisiaj w Budapeszcie. Na pewno nie przeczytają ale było machane :) 

IMG_5240.JPG

IMG_5241.JPG

Pozdrowienia dla dwóch obklejonych reklamowo OBK spotkanych dziś w Żywcu

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Mieszkańcy Bartoszyc w ogóle się nie pozdrawiają, ile razy tam przejeżdżam levorgiem to nikt mi nie odpowiada na moje siemanko

Właściciela tego cuda, wczoraj stał pod moim blokiem. Auto rewelacja

IMG_0618.JPG

IMG_0620.JPG

• Upvote 2

Pozdrowienia dla niebieskiego STi we wtorek koło 12 na Igołomskiej w Krk. Machane było ;)

Pozdrawiam białego BRZ z rejestracją KR i świnką na lusterku, który jechał za mną w Łapczycy za obwodnicą Bochni.

Machałem rękę, ale nie wiem czy było widać...

• Upvote 1

2 godziny temu, EmilioE napisał:

Pozdrawiam białego BRZ z rejestracją KR i świnką na lusterku, który jechał za mną w Łapczycy za obwodnicą Bochni.

Machałem rękę, ale nie wiem czy było widać...

Bylo, bylo.

Pozdrawiam. Fajny kolor felg.

Dnia 1.05.2017 o 19:15, taxus napisał:

Pozdrowienia dla nieco zaskoczonego właściciela czarnego Bloba WRX, którego przyatakowałem z zielonej Vectry dzisiaj na Wilanowie przy Alei Rzeczpospolitej ;)

Nawzajem :lol:  Faktycznie trzeba się mieć zawsze na baczności, bo nigdy nie wiadomo gdzie, kiedy i z jakiej fury wyskoczy ktoś z Forum ;) A że zbierałem się w pośpiechu na bardzo spontaniczny wyjazd to wyszło tak jak wyszło.

Pozdrawiam Kolegę z Forka ze świniami na lusterkach spotkanego na światłach przy zjeździe z AOW na Leśnicę ;)

Antypozdrowienia dla Pani z zielonkawego Forka SH WE13XXX, mała czarna świnia na klapie bagażnika.  Przejazd lewym pasem Sobieskiego od Wilanowa do Idzikowskiego gadając przez telefon trzymany przy uchu :wacko:

Może właśnie odbierała poród , także wstrzymałbym sie z anty ;)

W Forku SH powinien być już zestaw głośnomówiący. ;)

Dużo ludzi widzę z telefonem przy uchu, a zestaw HF można już kupić za 50 zł. Pomijam kwestie bezpieczeństwa, ale mandat kosztuje trochę drożej.