Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kierownika zielonego,oswiniaczonego Forka mijanego w Strzegomiu o14:20. Machales, ale nie zdążyłem odmachac i chwile później machane srebrnej Imprezie na rondzie, ale byłeś zajęty kręceniem kierownica:-) Majówka z Subarynami! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy pętli autobusowej w gdyńskim Redłowie zaparkowałem obok ładnego Forka SG wolnegossaka, a jak wróciłem znad Zatoki po dwóch godzinach, w tym samym miejscu stał Forek ...ale już inny - S Turbo. Pozdrawiam obu kierowników (lub kierowniczki) tych egzemplarzy :) Córka (6lat) zajarzyła, że to już nie ten sam egzemplarz. Mówi, że ten drugi ma "kurnik", a pierwszy nie miał nic na masce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białego BRZ z rejestracją KR i świnką na lusterku, który jechał za mną w Łapczycy za obwodnicą Bochni.

Machałem rękę, ale nie wiem czy było widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EmilioE napisał:

Pozdrawiam białego BRZ z rejestracją KR i świnką na lusterku, który jechał za mną w Łapczycy za obwodnicą Bochni.

Machałem rękę, ale nie wiem czy było widać...

Bylo, bylo.

Pozdrawiam. Fajny kolor felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2017 o 19:15, taxus napisał:

Pozdrowienia dla nieco zaskoczonego właściciela czarnego Bloba WRX, którego przyatakowałem z zielonej Vectry dzisiaj na Wilanowie przy Alei Rzeczpospolitej ;)

 

Nawzajem :lol:  Faktycznie trzeba się mieć zawsze na baczności, bo nigdy nie wiadomo gdzie, kiedy i z jakiej fury wyskoczy ktoś z Forum ;) A że zbierałem się w pośpiechu na bardzo spontaniczny wyjazd to wyszło tak jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla Pani z zielonkawego Forka SH WE13XXX, mała czarna świnia na klapie bagażnika.  Przejazd lewym pasem Sobieskiego od Wilanowa do Idzikowskiego gadając przez telefon trzymany przy uchu :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Forku SH powinien być już zestaw głośnomówiący. ;)

 

Dużo ludzi widzę z telefonem przy uchu, a zestaw HF można już kupić za 50 zł. Pomijam kwestie bezpieczeństwa, ale mandat kosztuje trochę drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...