Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

8 godzin temu, sebi napisał:

A czy przypadkiem popołudniu nie jechałeś właśnie Płowiecką w stronę centrum? Widziałem granatową wannę LRY .... na pomarańczowych felgach.

Sebastian

CodZiennie tamtędy jeżdżę na Wawer do pracy, ale nie ja, pomarańczowej felgi nie posiadam. 

przed chwilka srebrny wrx 2016 na WI, który ganial po s7 potem po 7 i skręcił na Mrokow jest tutaj? pozdrowienia z czarnego golfa ;)

Edited by bone

Pozdrawiam kolejnego oświniaczonego w okolicach WPT ;-)

sub.JPG

Pozdrowienia dla kierowniczki Tribeci SM*** widzianej w Katowicach na Sokolskiej.

Dzisiaj "nawaliło" Forków w Jaśle, pewnie wyszły z pracy/szkoły, bo było to około 15-tej. Wszystkie trzy RJS-y widziane w trójkącie Parking Farny-Rynek-zielony rynek. Tak mi kopara opadła, że nawet nie zdążyłem aparatu wyjąć. Właścicieli wzywa się do Spotu!!!

Pozdrowienia dla czarnego lanosa na rej SH który skręcał z floriańskiej w kopalnianą przed 15 kiwka była ale lanos brak świnek na lusterkach

Pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane na mieście.

Nikt nie odmachał :(

Pozdrowienia dla starszego bliźniaka :) spotkanego pod Misztalem 083fce7b472fd359b023306221c1c474.jpg

Pozdrownienia dla kolegi z czarnego wrx z tablicami zaczynającymi się na WG spotkanego dziś ok godz 20:30 na krajowej 17 w kierunku Garwolina który dostał baty od mojej OPC :D

S8 i Otwock.

Pozdrowienia dla nowego Forka w bieli, ze świnkami na lustrach, którego minąłem na S-8 ok. 40km od W-wy pomykającego w kier. Katowic o 8.23.:)

No i z Otwocka - pozdrowienia dla czarnej, oświniaczonej Imprezy stojącej na parkingu pod cmentarzem. :mellow: Trochę kłopotliwe miejsce na pozdrowienia.....,też tam nie byłem dla przyjemności.

Edited by suberet

Pozdrawiam kierowce z Forestera. Mijalismy sie przy Brico na Mysliwskiej w Pabianicach. Mam nadzieje ze bedzie czesciej sie mijac

Pozdrowienia dla kierowcy OBK dziś rano na S-ce do Żywca i kierowcę białego Legacy na drodze do Żywca (przed McDonald) oraz jeszcze jednego OBK w Rybarzowicach.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia dla Kierownika niebieskiego GC8 STi coupe, który właśnie przejechał przed Best Mallem

Pozdrowienia dla @Pan Dziedzic już się czaiłem z telefonem, ale mnie przyłapałeś ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edited by Zagi

Było słychać z daleka ze sie podczajasz ;)

Również pozdrowienia od Rozi i Lewego :D

Pozdrowienia dla kierownika STI , MY 14-15 lecącego przypuszczam na TrackDay na Tor Łódź w okolicach 13-tej , jak i załogę zielonego Forka na Rudzkiej w Łodzi.

• Upvote 1

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki białej wanny GT widzianej dzisiaj o 10.00 w centrum Wyszkowa ;)

Pozdrowienia dla właścicieli dwóch Forków zaparkowanych dzisiaj przy ulicy Poznańskiej we Wrocławiu, a także pozdrowienia dla srebrnego Buga spotkanego na Legnickiej w piątek. 

pozdrowienia dla kierownika w OBK 2.5XT dzisiaj rano ok 7:10 w Zielonej Górze w okolicach galerii Focus Mall

Zaległe pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiego bloba na białej feldze widzianego na skrzyżowaniu Lotniczej i Metalowców, a także srebrnego kombi Wrx głównie słyszanego na Pilczyckiej ( w parku byłem i tylko widziałem że kombi ), pozdrawiam też kilka innych subaraczków, których w tej chwili nie pamietam widzianych we Wro przez weekend.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrowienia dla @gucio1200 widzianego dzisiaj o 15:35 na stacji Orlen przy ul. Ślężnej i poleciałeś w stronę wieży ciśnień ;)

Pozdrowienia spod arsenału we Wrocławiu!

IMG_4809.JPG

Pozdrawiam kierowcę ;) powiem tylko, że Zabrze w niedzielę

IMG_0894.JPG

• Upvote 1

Pozdrawiam kierowcę czarnej Imprezy GD spotkanego na Curie Skłodowskiej.

Było machane :)

Kolejny Wrocławianin :)

IMG_4812.JPG

Pozdrowienia dla Kierowniczki białego STi z różowymi przeciwmgielnymi i na różowych felgach, której mrygałem awaryjnymi dzisiaj na Powązkowskiej przed 18.