Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, sebi napisał:

A czy przypadkiem popołudniu nie jechałeś właśnie Płowiecką w stronę centrum? Widziałem granatową wannę LRY .... na pomarańczowych felgach.

Sebastian

CodZiennie tamtędy jeżdżę na Wawer do pracy, ale nie ja, pomarańczowej felgi nie posiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "nawaliło" Forków w Jaśle, pewnie wyszły z pracy/szkoły, bo było to około 15-tej. Wszystkie trzy RJS-y widziane w trójkącie Parking Farny-Rynek-zielony rynek. Tak mi kopara opadła, że nawet nie zdążyłem aparatu wyjąć. Właścicieli wzywa się do Spotu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S8 i Otwock.

Pozdrowienia dla nowego Forka w bieli, ze świnkami na lustrach, którego minąłem na S-8 ok. 40km od W-wy pomykającego w kier. Katowic o 8.23.:)

 

No i z Otwocka - pozdrowienia dla czarnej, oświniaczonej Imprezy stojącej na parkingu pod cmentarzem. :mellow: Trochę kłopotliwe miejsce na pozdrowienia.....,też tam nie byłem dla przyjemności.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było słychać z daleka ze sie podczajasz ;)

Również pozdrowienia od Rozi i Lewego :D

Pozdrowienia dla kierownika STI , MY 14-15 lecącego przypuszczam na TrackDay na Tor Łódź w okolicach 13-tej , jak i załogę zielonego Forka na Rudzkiej w Łodzi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiego bloba na białej feldze widzianego na skrzyżowaniu Lotniczej i Metalowców, a także srebrnego kombi Wrx głównie słyszanego na Pilczyckiej ( w parku byłem i tylko widziałem że kombi ), pozdrawiam też kilka innych subaraczków, których w tej chwili nie pamietam widzianych we Wro przez weekend.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...