Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 31.03.2017 o 20:33, bvb napisał:

Pozdrowienia dla Kierowniczki czarnej legwanny z białym ryjkiem na ostrowskich blachach, z którą żeśmy się dziś koło 16-tej na Bielanach śmiechli, a potem w dół ku Rzece jechali.

Do tego srebrny nieuświniony Kosmodrom, zaparkowany na Starych Bielanach, pierwszy raz widziałem, ktoś się przyznaje? 

Chodzi Ci o zielonego SVXa? Jesli tak to moja pani pojechała coś zalatwic na bielany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolorami jestem - jak wszystkie samce - lekko na bakier, ale prawdopodobnie zielonego ze srebrnym bym nie pomylił. Btw fajnie to brzmi w kontekście Twojego avatara ;)
Nie dojrzałem tablic, ale faktycznie był przejazdem, bo później już go nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, bo ja czytać chyba nie umiem. Zobaczyłem kosmodrom i zaczalem odpisywac, a slowo srebrny jakoś mi chyba podswiadomie uciekło ;-) 

W avatarze jest moj czerwony "kosmodrom", a zielony to juz jest "żabka" :-P 

Jesli chodzi o srebrnego to moze był to @Dehnel.

Edytowane przez adixi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bvb napisał:


To by znaczyło, że jest to jedyny SVX, jakiego widuję w Warszawie poza warsztatami :) Trudno, i tak jest na liście zakupów :) 

Jesli chcesz zobaczyć wiecej to zapraszam na mokotów ;-) 

Moze za jakis czas bede mial jednego na sprzedaż ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem z szkolenia o ochronie danych osobowych to tablica rejestracja nie należy do danych wrażliwych. Nie można po niej bezpośrednio zidentyfikować osoby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tego co wiem z szkolenia o ochronie danych osobowych to tablica rejestracja nie należy do danych wrażliwych. Nie można po niej bezpośrednio zidentyfikować osoby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rafał Wójcik napisał:

Z tego co wiem z szkolenia o ochronie danych osobowych to tablica rejestracja nie należy do danych wrażliwych. Nie można po niej bezpośrednio zidentyfikować osoby.

Do danych osobowych wrażliwych nie należy i to jest prawda - warto sprawdzić jak to jest w ustawie.

Ale do danych osobowych a tablice rejestracyjne to jest temat rzeka i jest bardzo zależne od wielu czynników. Ale publikacja tablic rejestracyjnych może bardziej podchodzi pod ochronę dóbr osobistych - to także jest temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszędzie były Świnki:)
Pozdrowienia z rana dla czerwonego GT na ostrobramskiej, chwilę później czarny lanos WT z różową trzodą na klapie na ul. Płowieckiej. Popołudniu: XT, Legacy w kombi pod FloraPoint i na koniec srebrny legacy na Bora-Komorowskiego. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Glodzio napisał:

Dziś wszędzie były Świnki:)
Pozdrowienia z rana dla czerwonego GT na ostrobramskiej, chwilę później czarny lanos WT z różową trzodą na klapie na ul. Płowieckiej. Popołudniu: XT, Legacy w kombi pod FloraPoint i na koniec srebrny legacy na Bora-Komorowskiego. Pozdrawiam!

A czy przypadkiem popołudniu nie jechałeś właśnie Płowiecką w stronę centrum? Widziałem granatową wannę LRY .... na pomarańczowych felgach.

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagapiłem się i nie pozdrowiłem ręcznie a ktoś w oświniaczonym białym dziadku (turbo?) zawarczał jak mnie minął jadąc po drodze z Ursynowa do Konstancina w Warszawie około 8 rano.

Uzupełniam pozdrowienia tutaj. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...