Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kierowniczki czarnej legwanny z białym ryjkiem na ostrowskich blachach, z którą żeśmy się dziś koło 16-tej na Bielanach śmiechli, a potem w dół ku Rzece jechali.

Do tego srebrny nieuświniony Kosmodrom, zaparkowany na Starych Bielanach, pierwszy raz widziałem, ktoś się przyznaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba już ostatnie dwa ze stolicy, przed powrotem na Podkarpacie:

- obowiązkowo Forek z 17:07 na Garwolińskiej przy Stacji Grochów,

- teraz już wiem, co mi dudni w nocy pod oknami, jak nocuje u córki na Paca Michała, tutaj przy Parku Polińskiego o 17:30 

IMG_6402 (1).jpg

IMG_6403.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam młodą parę (chyba jako 50+ mogę :D), która zanim zszedłem się przywitać, uśpiła pociechę dyskretnym bulgotem, zaszczepiając jednocześnie miłość do Plejad i odjechała. Ciekawa wariacja na temat Forka (niestety na pełnym zoomie). Paca Michała, Warszawa, 12:20.

IMG_6410.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę bordowego Legacy kombi na SZ spotkanego wczoraj na DTŚ ok. 17 w stronę Gliwic, była świnia na lusterku, było machane i mrugane :) Miałem jeszcze zderzak jak się mijaliśmy? :D na miejscu zauważyłem, że spadł z zaczepu z prawej strony xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2017 o 09:54, matias napisał:

Pozdrowienia z dzisiaj z drogi między Wołominem, a Radzyminem dla czarnego wolnossącego Hawka z białą świnią na lusterku. Mrugnąłem awaryjnymi, ale bez reakcji w drugą stronę.

Witam serdecznie,

z racji dość wczesnej godziny reakcja była spóźniona... pozdrawiam serdecznie, pewnie jeszcze się zobaczymy... jeżdżę ta droga dość często :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2017 o 21:21, Guliwer napisał:

Dzisiaj przegraliśmy mecz na trasie Jasło-Warszawa. Do Wisły w Sandomierzu z 15 Jeepów (Grandy + 2 Renegaty) i ZERO Plejad (Podkarpacie jednak Jeepami stoi). Potem spotkałem jeszcze 5 Jeepów, ale na szczęście Mazowieckie prawie doprowadziło do remisu :D

Śmiem twierdzić, że dzisiaj na trasie powrotnej przez Kielce był remis (nie liczyłem dokładnie). Tym razem Jeepy, o dziwo, dominowały w Mazowieckim, a Plejady w Małopolskim. Zaczęło się miło i pozdrawiam oświniaczoną bardzo ładną niebieską Imprezę II WRX kombi na Tarczyńskiej w Warszawie, na tyłach Urzędu, około 8.30. Potem było parę Foresterów (m.in. objazd Szydłowca, Busko-Zdrój, Rataje Słupskie) i jeden Outback (Dąbrowa Tarnowska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...