Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Machalem ale nie widziałeś. Oświniaczonym forkiem jechałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak. Sorry. Taka pogoda ze sie na drodze skupialem:)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 10:19, Ayu napisał:

 

Bosz... znowu. Ile razy można to czytać? Hłonda... Retorycznie,  więc... ;)

 

Bo to mega i bezawaryjne auto :P i potrafi złoić twoje sti z palcem w dupie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kowal napisał:

Ty się tak nie odgrażaj bo już raz rzuciłem ci rękawicę  a ty z palcem w buzi uciekłeś do piaskownicy :biglol:

Rzuciłeś więc drogę znasz :P a tak serio dała by sobie radę , trochę opanowałem te autko i widzę co potrafi.

Póki nie sprzedałem bo potem idę w 310 w serii też honda :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... myślałem, że to temat, gdzie się pozdrawiamy, a nie ustawiamy na wyścigi i dyskutujemy nad wyższością Hondy nad Subaru :P Ja za to pozdrowię niebieskiego GC, który przebulgotał przez Groblice wczoraj koło 16 :) Oraz kilka forków spotkanych wcześniej na mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mnie wyprzedził białym Lanosem z czarnym prosięciem dziś na Słowackiego w Gdańsku? Potem prawie dogoniłem, ale musiałem odpuścić, bo się zabudowany zaczął :yellowcard:
Pozdrowienia w każdym razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mnie wyprzedził białym Lanosem z czarnym prosięciem dziś na Słowackiego w Gdańsku? Potem prawie dogoniłem, ale musiałem odpuścić, bo się zabudowany zaczął :yellowcard:
Pozdrowienia w każdym razie

Jeśli okolo 15tej to bylem ja :-) pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Kierownika i Partnerki z czarnego poliftowego forka SG rocznik 2007 na numerach RZ z którym zamieniłem 2 zdania tankując LPG na BP w Tarnowie o 22:00 dnia dzisiejszego :) 

Edytowane przez Horgrim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18 marca 2017 o 21:50, kowal napisał:

Ty się tak nie odgrażaj bo już raz rzuciłem ci rękawicę  a ty z palcem w buzi uciekłeś do piaskownicy :biglol:

@kowal nie karm trolla. 

 

Pozdro czarne Legacy kombi IV i zielony Bug kombi gdzieś na śląskim odcinku A1 dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla czarnego XT na WB 30...  za którym jechałem ulicą Patriotów po 12

ps. prawego stopu nie masz ;)

Edytowane przez Glodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pozdrowień z Wrocławia ;) To ja pozdrowię kierowcę czarnego BRZ na złotej feldze, obok którego stałem na światłach pod estakadami, a potem jechałem Wyszyńskiego :) Wczoraj mijałem się też na Traugutta/Krakowskiej z niebieskim hawkiem wagon z charakterystyczną folią-stickerbombą na kurniku i kilku innych elementach auta - tutaj było machanie w obie strony :) Dzisiaj oświnkowałem też czarną baję kolegi, który obiecał machać, więc polujcie na niego ;)

 

P.S.

Kilka razy mijałem też blond kierowniczkę niebieskiego lanosa na oławskich blachach (wyjazd z Wrocławia w stronę Radwanic/Oławy), ale była jak głaz i nie ani razu nie zareagowała ;)

Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków które widziałem przez ostatnie 3 dni w Krynicy Zdroju i okolicach :D kilka fotek cykniętych, wiele autek tylko obmachanych.... Carfit pewnie maczał w większości z nich ręce :)

 

P.S. Strasznie agresywne szczury - kuny tam są... przegryzł mi jakiś **** sierściuch kable wysokiego napięcia... na szczęście 3 godzinki czekania na dostawę do sklepu spędzone w pijalni czekolady i wszystko działa cacy :yahoo:

 

WP_20170321_11_34_50_Pro.thumb.jpg.93abe85e1b6986b2845190640f412c23.jpg

WP_20170322_12_13_02_Pro.thumb.jpg.04222f7a9e0e36ed6c695529d033c96a.jpgWP_20170321_11_16_34_Pro.thumb.jpg.b971621f45e174cfbdbe9babac0e5db2.jpgWP_20170322_12_16_41_Pro.thumb.jpg.96049e11f21e54e40e28e9f24b1ebdac.jpgWP_20170322_12_19_42_Pro.thumb.jpg.9da8ccc6504ad7b7af83e1344cb2476d.jpg

WP_20170320_11_01_25_Pro.jpg

WP_20170322_10_33_27_Pro.thumb.jpg.c960c062ad8b459fcd07a090650ba034.jpg

Edytowane przez Horgrim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...