Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.03.2017 o 17:36, Guliwer napisał:

A ja pozdrawiam Pracownika, jak mniemam JLR Centrum na Waszyngtona, stojącego pod salonem Subaryną WRX STI - świni nie stwierdzono, ale jutro stanę i oblukam.

IMG_6343.jpg

Honda jednak była pierwsza :P bardzo fajny model miałem taki i polecam!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz... znowu. Ile razy można to czytać? Hłonda... Retorycznie,  więc... ;)

 

Pozdrowienia z wczoraj około 22:30 dla śliwkowego Hawka WRX WU (nick zapomniałem) na Prymasa Tysiąclecia :D

 

 

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- czarnego Forka 2,5 xt z wysokim kurnikiem i czterotłokiem, stojącego dzisiaj cały dzień na Kocjana przy Sądzie, 

Moniss na Powązkowskiej przy cmentarzu tak około 16:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to aby kolega anakinsky dzisiaj koło 18:30 jechał na Rosoła swoim pięknym niebieskim forkiem, bo już go kiedyś tam spotkałem. Było już po zmroku, ale machanie i klakson też był. Pozdrawienia z bronzowego forka ze świnką z kokardką.

Edytowane przez welder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, welder napisał:

Witam, czy to aby kolega anakinsky dzisiaj koło 18:30 jechał na Rosoła swoim pięknym niebieskim forkiem, bo już go kiedyś tam spotkałem. Było już po zmroku, ale machanie i klakson też był. Pozdrawienia z bronzowego forka ze świnką z kokardką.

 

No chyba najwyższa pora na "wynurzenie" - wracałem do domu. Pomimo ciężkiego dnia w pracy i słabego refleksu oczywiście odmachałem :) Forek nieznacznie zmienił miejsce zamieszkania. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kacper napisał:

 

No chyba najwyższa pora na "wynurzenie" - wracałem do domu. Pomimo ciężkiego dnia w pracy i słabego refleksu oczywiście odmachałem :) Forek nieznacznie zmienił miejsce zamieszkania. Pozdrawiam!

No to jest szansa, że się będziemy częściej widywać na trasie, bo jeżdzę tamtędy codziennie! Miłego wieczoru. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rysiu25 napisał:

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiej Imprezy GC za którym jechałem dzisiaj przed godziną 8 ul. Patriotow. 

BUG kombi w granacie? Któremu awaryjnymi migałem?

Też pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika Bloba STi "przejściówki", koło którego zaparkowałem dzisiaj pod lidlem na Conrada. Menelik chcący złocisza na piwo stwierdził, że "to mocne auto, bo ma ten, no intercooler na masce" ;)

Edytowane przez taxus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Białego STi którego ostatnio częstawo widuje w okolicach osiedla piastów w krk ;) dziś z rana nawet machane było. Oraz dla Forka oświniaczonego ze wszystkich stron i schowanego w garazu pod Comarchem SSE6 ;) 

IMG_20170314_081853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zielonego Forka, było machane wczoraj w Szczepanowie.

 

Nie pozdrawiam serdecznie białego Levorga, który w okolicach Inowrocławia "zmusił" mnie do mocnego użycia hamulców.

Błyskałem długimi, ale powód był inny, niż radość z mijania samochodu tej samej marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...