Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę srebrnej Imprezy z gustownymi różowymi świnkami na lusterkach mijanego wczoraj 10:15 na Zakopiance w Klikuszowej. Ruch był spory więc bez szans na machanie czy inną reakcję. Generalnie pozdrawiam wszystkich "mijanych" w ten weekend w Zakopanem - sporo Subaru napotkałem ale nie widziałem barw klubowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się dawno nie wchodziło.... zapomniałem że nie łaczyłem z FB i założyło mi drugie konto :-)

Teraz już właściwego :-)

A dziękować dziękować.. @matias . Pozdrawiam również :-)  I liczę na zacną "forumową" ofertę

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, zaległe pozdrowienia z wtorku przed 18:00, gdy otrąbiłem Kierownika srebrnego Legacy (chyba) na Kapelance w pobliżu Tesco - ale chyba się nie połapał, że to na niego... ;)

Środa: pozdrowienia dla Koleżanki w srebrnym bolidzie z czerwonymi świnkami, która wypruła z Kobierzyńskiej ok. 17:00 :-) Byłaś za daleko, żeby trąbić, ale chyba bazujesz w tych okolicach, bo drugi raz się na Kobierzyńskiej spotykamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego Forka, z którym zaparkowalismy obok siebie we wrocku przy ul. Legnickiej :) pamiątkowa fota, trochę ciemna, ale jest!

 

IMG_4584.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Bloba kombi, który zaparkował obok mnie wczoraj w Bytomiu przy torze kartingowym S-Kart. Na klapie WRX, ale maska bez wlotu. W co tu wierzyć? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Pracownika, jak mniemam JLR Centrum na Waszyngtona, stojącego pod salonem Subaryną WRX STI - świni nie stwierdzono, ale jutro stanę i oblukam.

IMG_6343.jpg

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela codziennie przeze mnie mijanego srebrnego Bugeye'a. Oświniaczony wolnossak, teren PIMOTu, Wawa :D  Pozdrawia właściciel niebieskiego kombi na złotych, stojącego zawsze nieopodal :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego Forka II Turbo na A4 pod Wrocławiem około 17. Było trąbione :) nie zostało odtrąbione :( 

 

i zielonego Forka N/A na Strzegomskiej ok 16.40 ;) było migane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...