Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.02.2017 o 08:36, coocer napisał:

Poranne obtrąbiebie czarnego sg na mogilskim w krk :) przemieszczalem się skuterem

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

To byłem ja :) Początkowo myślałem, że Ci zajechałem drogę czy coś (trochę nie w formie byłem i w sumie jechałem na autopilocie), ale ponieważ postać na skuterze machała otwartą dłonią a nie pięścią, uznałem, że to chyba pozdrowienia. I tak odruchowo odmachałem - w zasadzie pierwotna intencja to był gest przepraszający, ale wyszło dobrze ;)

-----------------------------------------------------------------

Zaległe pozdrowienia z wtorku, ok. 16:30, Kraków, ul. Faustyny - mijałem się z ciemnym Foresterem ze świnką, machałem i trąbiłem też, bo bardzo ładna Kierowniczka za kółkiem, ale nie wiem, czy zostałem zauważony :biglol: Pewnie dlatego, że do Pierce Brosnana trochę mi brakuje :D

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja Początkowo myślałem, że Ci zajechałem drogę czy coś (trochę nie w formie byłem i w sumie jechałem na autopilocie), ale ponieważ postać na skuterze machała otwartą dłonią a nie pięścią, uznałem, że to chyba pozdrowienia. I tak odruchowo odmachałem - w zasadzie pierwotna intencja to był gest przepraszający, ale wyszło dobrze
-----------------------------------------------------------------
Zaległe pozdrowienia z wtorku, ok. 16:30, Kraków, ul. Faustyny - mijałem się z ciemnym Foresterem ze świnką, machałem i trąbiłem też, bo bardzo ładna Kierowniczka za kółkiem, ale nie wiem, czy zostałem zauważony :biglol: Pewnie dlatego, że do Pierce Brosnana trochę mi brakuje

Nie nie. Wszystko w najlepszym porządku:) musze sobie jakąś swinie dac na skuter zeby nie bylo wątpliwości:)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdrowienia dla Legasia kombi SWD ze świnką na lusterku, z którym minęliśmy się na skrzyżowaniu 3-go Maja ze Słowackiego w centrum o 17.03. :) Na machanko szans nie było, bo oddzielał nas pas wypełniony szczelnie autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to koło mnie, w sensie czasowego pobytu. Gdybym wiedział, to bym przybiegł. Koło 12.00 stała srebrna II przy Rondzie Wiatraczna, bita z lewego boku, na WT....

 

Jakby się ujawnił Kierownik niebieskiego Forka z Alei Solidarności koło 13.30, to byłbym zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice i Mysłowice.

Pozdrowienia dla załogi czarnej Imprezy kombi rej. SB, którą wyprzedziłem na wlocie do Katowic przed 9. Świnki były, więc i machanko udane!:)

Takoż samo pozdrowienia dla pary z czarnego Forka SJ rej SM, który jechał za mną ok. 13.30 Mikołowską. I takoż samo świnka w bejsbolówce i machanko były. :)

To był wybitnie udany dzień. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czerwone "oświnione" Legacy w Warszawie na Kruczej około 17-tej wczoraj w sobotę. Trochę żałuję, że się wyprowadziłem z Warszawy, bo co 15 minut potykam się o Subaru:yahoo: Obiecuję, że nie będę pozdrawiał każdego spotkanego ;)

 

Pozdrawiam szczególnie gorąco sąsiada WPR..., który właśnie się wprowadza naprzeciwko (ul. Paca, Warszawa). Gdybym nie wyemigrował na Podkarpacie, to ... ale to nieprawda, bo dopiero Podkarpacie zaraziło mnie do Forestera :wub: 

 

IMG_6320.jpg

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dalej swoje: "urlop" w Warszawie i co 15 minut Subaru, w jeździe lub na postoju. Tym razem oświniaczony WN... na ulicy Nasielskiej:

IMG_6329.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widzianych dzisiaj w drodze na Oldtimer ,lub na oldtimerze we Wrocku :)

Poza tymi na fotce (panowie z Bloba odmrugali przy wyjeździe z Oldtimera,moze widzieli świnie na zonowozie,którym byłem czyli żółty Colt CJ0)

Poza tym pozdro dla:

 

- granatowe/czarne Legacy IV , staliśmy razem na bramkach do Oldtimera ,

- Czarna Tribeca polift na A4 ,ok.15 zjechała na parking przed zjazdem Krzywa ,kierunkek Zgorzelec/Olszyna

S1.jpg

s2.jpg

s3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kuprylis napisał:

Pozdro dla kierownika oświniaczonego forka napotkanego wczoraj na cegielnianej w KRK było machnięte

Odpozdrawiam, widziałem, też machałem :-) Córka zadowolona, że nam ktoś pomachał z Subaru ze świnkami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...