Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

...to jest na forum też jakAś Fala? Wow! ;)

Witam.

Była świnia na obk h6 z podpisem Fala, chyba że ja coś pokićkałem, ale i tak pozdrawiam.

sebxyz

Ps; chwila, chwila a to przypadkiem nie ten obk, 5 od prawej strony w podpisie.

Aaaa - tak, gość który ode mnie kupił H6 nie odkleił świnki, a się nie udziela na forum i jest na mnie :)

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam subaraki spotkane dzisiaj na Zakopiance: forek sf, sg9, pomarańczowa impreza GT, jeden outback chyba...

Zdaje się że wszystkie nieforumowe bezświnkowe...

Aaa, jeszcze Hawk NA, kombi, ale to już na a4 w stronę Katowic.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi się ostatnio zebrało pozdrowień z Łodzi, co prawda moja Impreza jeszcze nieoświnkowana, więc nikt nie macha :( ale też akurat takie sytuacje, że nie było jak.

1. Pozdrowienia dla kolegi :hi:  który był na ostatnim spocie w Łodzi, ale nie wiem czy zagląda na forum - srebrny hawk, wolnyssak, świeżo zarejestrowany w Łodzi (końcówka XU), z małą lotką na dupie ;) w okolicach sylwestra parkował pod blokiem na Retkini tuż obok mnie.

2. Pozdrowienia dla srebrnego bloba (jeśli dobrze pamiętam) wrx z ładnym parapecikiem, którego widzę co jakiś czas na parkingu przy Grota-Roweckiego ze sporą nalepką na klapie (końcówka rej. VV)  :hi:

3. Pozdrowienia dla UWAGA Subaru Libero!  :hi: za którym jechałem Kilińskiego koło południa 30 grudnia. Duuużo naklejek na klapie, ładny rarytas (nawet zrobiłem zdjęcie) :D ale chyba nieforumowy bo świnki zabrakło :(

4. Za to wczoraj koło 21 jechałem po Kopcińskiego za oświnkowanym C4, może przypadkowo? Również pozdrawiam :hi:

5. I combo z dzisiaj 17:09 Aleksandrowska w stronę Aleksa, czarny blob minimum wrx jak nie sti, z ladnym parapetem, świnką na klapie i łódzkich blachach, Pozdro! :hi:  

I zaraz zmiana świateł, 17:10 w lewo z Rydzowej w Aleksandrowską skręcała srebrna impreza z małą lotką, chyba NA, ale pewien nie jestem, Pozdrawiam  :hi:

Ufff, chyba wszyscy ;) a pozdrowienia lecą z czarnego buga w kombi   :D  

...to jest na forum też jakAś Fala? Wow! ;)

Witam.

Była świnia na obk h6 z podpisem Fala, chyba że ja coś pokićkałem, ale i tak pozdrawiam.

sebxyz

Ps; chwila, chwila a to przypadkiem nie ten obk, 5 od prawej strony w podpisie.

Aaaa - tak, gość który ode mnie kupił H6 nie odkleił świnki, a się nie udziela na forum i jest na mnie :)

Aaa, to ja go już też w Olsztynie pozdrawialem. I nic ;). Fajne to H6 swoją drogą ;).

Edited by B-52

pozdrawiam kierownika srebrnego Forestera bez turbo ze świnkami, zaparkowanego pod Lidlem w Miedzeszynie ok. g. 10.00 dzisiaj :)

Srebrne Legacy III kombi blachy SGL na podziemnym parkingu Silesia City Center około 16

Srebrny Forek blachy SH w tunelu na DTŚ w stronę Sosnowca ok 18:15

Edited by Suseł

Z wczoraj:

- Forek II ONY od bramek do zjazdu na Nysę ok.15:00,

- Biały Forek XT ok.17 na stacji na obwodnicy Opola

post-7758-0-52698300-1483645582_thumb.jpg

post-7758-0-79202900-1483645593_thumb.jpg

Dla nas niestety juz "nie bylo miejsca w gospodzie" Musielismy jechac dalej.

Trzeba było głośno zapytać, czyja jest i po zidentyfikowaniu załogi stanowczo oznajmić, że chcecie się przysiąść :)

• Upvote 1

Dla nas niestety juz "nie bylo miejsca w gospodzie" Musielismy jechac dalej.

Trzeba było głośno zapytać, czyja jest i po zidentyfikowaniu załogi stanowczo oznajmić, że chcecie się przysiąść :)

Obawiam się że z trójką dzieciaków w tym rozwrzeszczanym trzylatkiem, nie zdobyłbym tym sposobem nowych znajomych :D

Pozdrawiam wczoraj w Rumii kierownika czarnego Sti 2010-2012, przy pizzeri ryczał i próbował wpaść w poślizg :)

Jadłem pizze i widziałem z okna , na parkingu stała honda.

Dodam że mi to wychodziło znacznie lepiej oską :P

Edited by darecki1981

Pozdrowienia ze srebrnej oswiniaczonej Babci GC na blachach RJA dla:

- czarnego oświniaczonego OBK na blachach RK stojącego dziś pod wyciagiem narciarskim w Karlikowie.

- srebrnego oświniaczonego BUG-a kombi z czarną atrapa na blachach RSA także jadącego pod wyciag ;)

Pozdrowienia z dzisiaj na parkingu galerii AKS w Chorzowie. Nie wiem czy forumowy, świnek nie było ale pozdrawiam zielonego Forka S-Turbo na blachach KBR.

post-16327-0-37519600-1483827250_thumb.jpg

Edited by GPablo

Witam.

Pozdrawiam Kierownika oświniaczonego Legasia spotkanego dziś w Olsztynie około 12,20 na osiedlu Brzeziny, awaryjne chyba były.

sebxyz

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic