Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnej oswiniaczonej Imprezy na RNI której towarzyszyłem dziś przed południem na drodze z Kozienic do Zwolenia :D awaryjne były

 

Również pozdrowienia dla forka sturbo na WRA w Pionkach

 

Dla niebieskiego Legacy w kombi tez w Pionkach

 

I dla czarnego forka II na WU w Policznie trzody nie widziałem

 

Przy okazji dla wszystkich na forum a szczególnie dla DAF'a Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Docika, ul. Górejcka tuż po 12:00.

Na Radzymińskiej później miła pani w srebrnym Forku SG i nieogarnięty Pan w takim samym Forku. Też pozdrawiam.

 

I antypozdrowienia dla Pana z szarego Legacy MY10 na blachach WPI który wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z Kwitnącej na Conrada.

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego/grafitowego/ciemnego w każdym bądź razie, obświniczonego i usiemankowanego Forka III spędzającego samotnie wigilijny wieczór nieopodal ratusza Żoliborza. Czyżby to nowy nabytek @@zamieszanie'a? Pytam, bo tuż obok spotkałem kiedyś Waszego Poprzedniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego/grafitowego/ciemnego w każdym bądź razie, obświniczonego i usiemankowanego Forka III spędzającego samotnie wigilijny wieczór nieopodal ratusza Żoliborza. Czyżby to nowy nabytek @@zamieszanie'a? Pytam, bo tuż obok spotkałem kiedyś Waszego Poprzedniego :)

A dziekuje, trafiony zatopiony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi hondy CRV... mijaliśmy się w okolicy świąt pod Przemyślem. Zobaczyłem świnię na lusterku w ostatniej chwili tak, że zdążyłem jedynie awaryjkami pozdrowić. Niestety bez echa. Jechałem Foresterem II

Edytowane przez Dyziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wielu, wielu Forków spotkanych w Szklarskiej Porębie i okolicach w ciągu ostatnich kilku dni. Również w drodze między Szklarską i Zieloną Górą. Tylko jeden z nich oświniaczony i z łapką siemanko na tylnej klapie, zdaje się srebrny SG, zaparkowany.

 

Oraz szczególne pozdrowienia dla czarnego (ciemnego) Outbacka IV z białą świnią na lusterku mijanego około 14:15 28go grudnia na S3 w Zielonej Górze - podążał na południe - my grafitowym Forkiem z trumną na dachu w kierunku na północ - mrugnięte długimi w ostatnim momencie i machnięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...