Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem go już ze dwa razy ale dzisiaj się turlałem za charakterystycznym turbo dziadkiem WPI.

Ma chyba 3 calowy wydech i naprawdę zadbane nadwozie - czarny sedan, słyszalny z daleka.

Auto bez świnek i kierujący "bez nawyku rozglądania się" no ale zacny wóz. B)

 

Co by nie off top - dzisiaj około 19 w Sadyba Best Mall parkował biały Forek diesel SG na blachach NSZ.

Świnia na lusterku taka normalna, a z tyłu - różowa, z kokardką i wściekła.

Pozdrowienia dla załogi... :)

Edytowane przez Bernard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z nocy wtorek/środa ładne niebieskie gc gt które stało w Szczyrku na przystanku, niestety jak wracałem odjeżdżała na lawecie szkoda, jak bym wiedział to może jakimiś kluczami, spinkami bym poratował jak coś drobniejszego :/ Trzoda na lusterku była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widziałem go już ze dwa razy ale dzisiaj się turlałem za charakterystycznym turbo dziadkiem WPI. Ma chyba 3 calowy wydech i naprawdę zadbane nadwozie - czarny sedan, słyszalny z daleka. Auto bez świnek i kierujący "bez nawyku rozglądania się" no ale zacny wóz. B)

 

Świetny jest. Chyba widzieliśmy to auto też przy okazji podróży między odcinkami  na Rzeszowskim i na pewno spotkałem go ze dwa razy w Warszawie. Kosa!

 

Wczoraj około 22 srebrna Fabia WY z czarną świnią Rondo Radosława/Powązkowska. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...