Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Brawa dla pana w srebrnym Gt pod szpitalem w dziekanowie lesnym

Spacerowalem sobie gdy uslyszalem ze jedzie subaru, urwalem rozmowe i mowie "oooo subaruuuuuu i to ze spolierem"

Pan aaa moze i pani postal, postal zawrocil, w zakrecie delikatnie i mowie "sluchaj skarbie co teraz bedzie sie dzialooo"

I w tym momencie

na co moja ukochana widzac mojego banana na buzi "aaaaale masz radoche :D no ale przyznaje ze brzmi pieknie"

aaaaah przewlekla choroba :D

jestem zapsuty do szpiku :D

Meeega!!! Ale gość poszedł. Również pozdrawiam :D

• Upvote 1

Pozdrawiam srebrną imprezę SŁYSZANĄ na Zakopiance, akurat wychodziłem ze stacji Orlen. Piękny, donośny dźwięk. Potem już w trasie pozdrawiam widziane fioletowego Outback'a MY15 i srebrne Legacy MY07 chyba.

Koło której to było na tej zakopiance ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Mogło to być koło 12-13, nie pamiętam dokładnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego nowego XV dziś na A4 około 9. W sumie to dobrze przypomnieć sobie, że w Polsce jeździ się prawa strona, a nie blokować lewy przez 15 km

Pozdrawiam Kierownika Obświniaczonej Czaernej Tribec-qi na rej DWT mijanej dzisiaj na A4 w kierunku Krakowa.

[quote name="longer1"

Jesli bylo to bardzo wczesnie rano i na nr DTR to moja:)

Rzadko widać obświniaczone Tribec-q :) leciałem białą Octavią słuzbową :) która pewnie obświniaczę :)

Pozdrawiam Pana w kurtce z napisem na plecach "subaru". Przechodzil z rodzina kolo mojego rodzinnego kombi. Nie opatrznie pomyslalem, ze ma tylko kurtke subaru ;) za co przepraszam :)

Warszawa miedzy 12:00 a 13:00.

Edited by euyot

Pozdrowienia dzisiaj do omruganych i obmachanych kierowców Forka I polifta w Rabie i Imprezy GH oraz Forka III na Zakopiance . Wszystkie bez świnek, to i pozdrowienia bez odzewu.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Radom i okolice.

Pozdrowienia dla żeńskiej załogi szampańskiego Forka, z którą wymieniliśmy machy ręczne przed Radomiem ok. 14.30. Świnki też były. :)

Także samo pozdrawiam chyba czarnego Forka SH (bez świnek) mijanego za kilkanaście minut. Wydawało mi się, że w ostatniej chwili dostrzegłem machanko. :)

Pozdrawiam kierowniczke forka dziś na trasie Warszawa Wólka Kosowska. Oswiniaczony plus naklejki subariady.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia dla spotkanych dzisiaj kierowników:

- niebieski blob NO.... spotkany na Grunwaldzkiej - koledze nie świeci ksenon od strony kierowcy

- czerwona turbowanna - dziękuję za wpuszczenie na lewoskręt na Kołobrzeskiej - była kiwka na światłach ;)

Pozdrowienia dla kierownika (prawdopodobnie) WRX kombi, Imprezka srebrna na numerach chyba DOL, świnie były - Rabka, godz. 10:00.

I kolejne pozdrowienia dla nieco zdzwionego kierownika czarnego Forka SH na numerach KSU, a mijanego w Osielcu.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Katowice

Pozdrowienia dla kierownika jasnego OBK rej. SM*****, któremu titnąłem wyprzedzając na A - 4 na wys. MacDonalda ok 18. Świnkę zaobserwowałem. :)

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic