Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Brawa dla pana w srebrnym Gt pod szpitalem w dziekanowie lesnym

Spacerowalem sobie gdy uslyszalem ze jedzie subaru, urwalem rozmowe i mowie "oooo subaruuuuuu i to ze spolierem"

Pan aaa moze i pani postal, postal zawrocil, w zakrecie delikatnie i mowie "sluchaj skarbie co teraz bedzie sie dzialooo"

I w tym momencie

na co moja ukochana widzac mojego banana na buzi "aaaaale masz radoche :D no ale przyznaje ze brzmi pieknie"

aaaaah przewlekla choroba :D

jestem zapsuty do szpiku :D

Meeega!!! Ale gość poszedł. Również pozdrawiam :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam srebrną imprezę SŁYSZANĄ na Zakopiance, akurat wychodziłem ze stacji Orlen. Piękny, donośny dźwięk. Potem już w trasie pozdrawiam widziane fioletowego Outback'a MY15 i srebrne Legacy MY07 chyba.

Koło której to było na tej zakopiance ?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Mogło to być koło 12-13, nie pamiętam dokładnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika Obświniaczonej Czaernej Tribec-qi na rej DWT mijanej dzisiaj na A4 w kierunku Krakowa.

[quote name="longer1"

 

 

Jesli bylo to bardzo wczesnie rano i na nr DTR to moja:)

Rzadko widać obświniaczone Tribec-q :) leciałem białą Octavią słuzbową :) która pewnie obświniaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana w kurtce z napisem na plecach "subaru". Przechodzil z rodzina kolo mojego rodzinnego kombi. Nie opatrznie pomyslalem, ze ma tylko kurtke subaru ;) za co przepraszam :)

Warszawa miedzy 12:00 a 13:00.

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom i okolice.

Pozdrowienia dla żeńskiej załogi szampańskiego Forka, z którą wymieniliśmy machy ręczne przed Radomiem ok. 14.30. Świnki też były. :)

Także samo pozdrawiam chyba czarnego Forka SH (bez świnek) mijanego za kilkanaście minut. Wydawało mi się, że w ostatniej chwili dostrzegłem machanko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanych dzisiaj kierowników:

 

- niebieski blob NO.... spotkany na Grunwaldzkiej - koledze nie świeci ksenon od strony kierowcy

- czerwona turbowanna - dziękuję za wpuszczenie na lewoskręt na Kołobrzeskiej - była kiwka na światłach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika (prawdopodobnie) WRX kombi, Imprezka srebrna na numerach chyba DOL, świnie były - Rabka, godz. 10:00.

I kolejne pozdrowienia dla nieco zdzwionego kierownika czarnego Forka SH na numerach KSU, a mijanego w Osielcu.

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...