Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja tam się niby nie zrażam, chociaż nie macham już każdemu jak głupi. I jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że właściciele nowych strzał spod znaku plejad, albo wolnossaków (chociaż sam takowym jeżdżę) nie wiedzą o tym zwyczaju, ...

Zabawa polega na tym że po zakupie dowolnego Subaraczka SIP przysyła "intro" w którym pisze o The Forum, świnklach, pozdrawianiu, więc akurat ta grupa kierowców wydaje się być dobrze poinformowana. Zatem jak ktoś z nowego samochodu (salonowego) nie odmachuje to nic nie poradzisz - widocznie zdecydował że w to "nie wchodzi" :(

 

Może po prostu nie czytają tego co dostali tylko siadają i jadą. Znam osoby które kupują nowe auta i nawet instrukcji nie odpakowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pozdrawiam kierowników :

1. Zielony Forek I Polift - świętej Anny w Nowym Targu godz. 15.35

2. Zielony Forek II polift - Klikuszowa godz. 15.45.

W obu przypadkach nie było świnek, ale rączka powedrowala w górę.

3. Zielony Forek II polift - przed chwilą. Pani nie widziała, albo nie chciała widzieć.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przy sprzedaży trzeba zrywać świnię ze sobą. Ona powinna być świadomym wyborem kierownika :D

świnia powinna być świadomym wyborem ale nie jest wyznacznikiem czy ktoś macha czy nie. Ja świni nie mam i mieć nie będę (nie podoba mi sie i tyle, choć wiem dlaczego i skąd to się wzięło ja nie lubie naklejek tego i podobnego typu, nawet z laptopa zrywam wszystko co ponaklejane gdy kupuje nowego) faktem jest poprostu to że tradycja o której dowiedziałem sie z forum, i bodajże akcji siemanko na stronie internetowej Subaru, zanika. A wydawało mi sie że to nawet fajne jest a teraz czuje sie głupio gdy macham innym a oni patrzą na mnie jak na przygłupa. Pozdrowienia;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę Forka SH obrtąbionego 20 minut temu na trasie Ł na wysokości Towaru.

A dziękuję, odpozdrawiam serdecznie!!! :D

 

A przy okazji: pozdrawiam czarnego Forka SG z wlotem STI na masce, który codziennie pięknie brum-bruma mi pod oknem biura w Al. Katowickiej na wysokości Urzutu :)

 

Miłego!!!

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z okazji stania na światłach obok czarnego S-Turbo przez jakieś półtorej minuty próbowałem nawiązać kontakt wzrokowy z kierowniczką. Niestety jej kamienna twarz nie wyrażała żadnego zainteresowania otoczeniem, więc nawet nie miała fizycznych szans mnie dostrzec :( I tak sobie pomyślałem, że pozdrowię wszystkich, którzy wykazują zainteresowanie otoczeniem, nawiązują kontakt z innymi człowiekami i w ogóle :) W szczególności mojego Przedmówcę @markos007, jako że były to światła koło P&R Marymont, więc w przestrzeni się spotkaliśmy, tylko z czasem gorzej :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika Obświniaczonej Czaernej Tribec-qi na rej DWT mijanej dzisiaj na A4 w kierunku Krakowa. 


3 miechy intensywnej jazdy po krk. Reka mnie boli. Nie macham nikomu wiecej. Jest swinka czy nie, zero odzewu. Szkoda ze w tak duzym miescie nie ma ani forumowiczow ani nawet jakichs spotow co jakis czas. Chyba sie dopisze do podkarpackiej grupy bo tam widze dos preznie dzialaja chlopaki.

Cześć. Bliżej masz do naszej MOOONEWEJ grupy w Katowicach. Machamy, i robimy offjazdy w weekendy. :)


Pierwszego dnia po zakupie mojego Forestera machnąłem pierwszemu napotkanemu Subaru (to był Levorg bez świnki) i odmachał. Myślałem, że wszyscy odmachują, a mi się po prostu tak trafiło za pierwszym razem... Od tego czasu tylko kilka razy się zdarzyło, żeby ktoś odmachał.

Paweł, ja zawsze Ci kiwnę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika Obświniaczonej Czaernej Tribec-qi na rej DWT mijanej dzisiaj na A4 w kierunku Krakowa. 

3 miechy intensywnej jazdy po krk. Reka mnie boli. Nie macham nikomu wiecej. Jest swinka czy nie, zero odzewu. Szkoda ze w tak duzym miescie nie ma ani forumowiczow ani nawet jakichs spotow co jakis czas. Chyba sie dopisze do podkarpackiej grupy bo tam widze dos preznie dzialaja chlopaki.

Cześć. Bliżej masz do naszej MOOONEWEJ grupy w Katowicach. Machamy, i robimy offjazdy w weekendy. :)

 

Wiem  :) Juz jakis czas sledze Wasz watek i mam nadzieje niedlugo zawitac w Wasze progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla pana w srebrnym Gt pod szpitalem w dziekanowie lesnym

Spacerowalem sobie gdy uslyszalem ze jedzie subaru, urwalem rozmowe i mowie "oooo subaruuuuuu i to ze spolierem" 

Pan aaa moze i pani postal, postal zawrocil, w zakrecie delikatnie i mowie "sluchaj skarbie co teraz bedzie sie dzialooo"

I w tym momencie 

na co moja ukochana widzac mojego banana na buzi "aaaaale masz radoche :D no ale przyznaje ze brzmi pieknie"

aaaaah przewlekla choroba :D

jestem zapsuty do szpiku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisiaj hurtowo :)

 

Ja - srebrny Lanos na KTT

 

8:40 Zakopane ul Sienkiewicza nebeska impreza na blachach SI jakieś przebieranki to chyba na Bieg Niepodległości się Państwo wybierali ? :)

8:50? Korek w Białym Dunajcu stronę Zakopanego Pan w srebrnej chyba imprezie? Szybko się działo, duży ruch i tak mi tylko coś mignęło :)

 

11:30 Kraków Opolska Forek na blachah KR Pan z dzieckiem powyprzedzał i pojechał nie było jak pomachać ani zatrąbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj

 

Kierowcę białego Forestera z Osobowickiej, było machane.

Jak również kierowcę forestera spotkanego na parkingu przy Lidlu przy Braniborskiej - fajnie buczy  :)

 

Z machaniem i pozdrawianiem we Wrocławiu niestety słabo, świnka niestety nic nie zmienia  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj

 

Kierowcę białego Forestera z Osobowickiej, było machane.

Jak również kierowcę forestera spotkanego na parkingu przy Lidlu przy Braniborskiej - fajnie buczy :)

 

Z machaniem i pozdrawianiem we Wrocławiu niestety słabo, świnka niestety nic nie zmienia :(

Przesadzasz :) Wczoraj nawet gość z forka dieselka mi machał i gazaował hihi szukał bulgota chyba :P Macham do wszystkich kogo widzę w subarki :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrną imprezę SŁYSZANĄ na Zakopiance, akurat wychodziłem ze stacji Orlen. Piękny, donośny dźwięk. Potem już w trasie pozdrawiam widziane fioletowego Outback'a MY15 i srebrne Legacy MY07 chyba.

Koło której to było na tej zakopiance ?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...