Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pozdrowienia dla omruganych, obmachanych Kierowniczek kolejno: Outbacka III generacji w Klikuszowej i Forka II polifta na Rdzawce - dzisiaj w przedziale godzinowym 15.45-15.50. Jedyna reakcją Pań w obu przypadkach było zdziwienie.

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownictwa widzianego dzisiaj przed południem w Warszawie złotego forasa z przyczepką, co se stał w miarę blisko od ulicy. (Nie wiem czy to jeszcze wisłostrada, czy nie, ale na tej wysokości stała mniej więcej tabliczka, że to już Śródmieście). Świnka na lusterku była. Na 99%.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miechy intensywnej jazdy po krk. Reka mnie boli. Nie macham nikomu wiecej. Jest swinka czy nie, zero odzewu. Szkoda ze w tak duzym miescie nie ma ani forumowiczow ani nawet jakichs spotow co jakis czas. Chyba sie dopisze do podkarpackiej grupy bo tam widze dos preznie dzialaja chlopaki.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego dnia po zakupie mojego Forestera machnąłem pierwszemu napotkanemu Subaru (to był Levorg bez świnki) i odmachał. Myślałem, że wszyscy odmachują, a mi się po prostu tak trafiło za pierwszym razem... Od tego czasu tylko kilka razy się zdarzyło, żeby ktoś odmachał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miechy intensywnej jazdy po krk. Reka mnie boli. Nie macham nikomu wiecej. Jest swinka czy nie, zero odzewu. Szkoda ze w tak duzym miescie nie ma ani forumowiczow ani nawet jakichs spotow co jakis czas. Chyba sie dopisze do podkarpackiej grupy bo tam widze dos preznie dzialaja chlopaki.

 

Nie zrażaj się. Mnie się kilka razy zdarzyło zauważyć w ostatniej chwili i za późno była na jakikolwiek gest, nawet nie wiem czy ktoś machał czy nie bo tylko kątem oka mignęła świnka na lusterku.

A co do Krakowa to fakt, przydałoby się coś. Często przejeżdżam przez Kraków to chętnie bym podjechał na jakiś spot przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się niby nie zrażam, chociaż nie macham już każdemu jak głupi. I jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że właściciele nowych strzał spod znaku plejad, albo wolnossaków (chociaż sam takowym jeżdżę) nie wiedzą o tym zwyczaju, ale jak widzę, że facet w zadbanym, pięknym gt'ku z rynną zamiast wydechu patrzy na mnie jak na idiotę bo mu macham i kiwam głową z uśmiechem stojąc obok na światłach to już zaczyna być zastanawiające... Czy w salonach, albo przy zbywaniu auta używanego nie powinno się zarażać nowych właścicieli tą akcją i pouczać, że tak się po prostu robi? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy Lanosa którego od paru dni widzę parkującego na rogu Zamienieckiej z Sulejkowską. 

 

Co do machania to może myślą, że ktoś się chce ścigać. Mnie o machaniu uświadomił Kierowca BRZ który dwa dni z rzędu mi machał aż zakumałem, ale kultura machania była, też mi znana z innej wcześniej posiadanej marki. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się niby nie zrażam, chociaż nie macham już każdemu jak głupi. I jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że właściciele nowych strzał spod znaku plejad, albo wolnossaków (chociaż sam takowym jeżdżę) nie wiedzą o tym zwyczaju, ...

Zabawa polega na tym że po zakupie dowolnego Subaraczka SIP przysyła "intro" w którym pisze o The Forum, świnklach, pozdrawianiu, więc akurat ta grupa kierowców wydaje się być dobrze poinformowana. Zatem jak ktoś z nowego samochodu (salonowego) nie odmachuje to nic nie poradzisz - widocznie zdecydował że w to "nie wchodzi" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...