Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia z czwartku Chorzów Górnicza- obmachana srebrna wanna i wczoraj DTŚ od ronda w kierunku Chorzowa mryganko z czarnym Legasiem kąbi ;):P

Ja również pozdrawiam. Male sprostowanko legas granatowy jest, no ale było juz ciemno :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego forka SH z przyczepka dla koni, widzianego w Bielsku na skrzyżowaniu dzisiaj . W ostatniej chwili zobaczyłem świnke na Twoim lusterku ale zdążyłem odmachać.

Edytowane przez zbyszekm80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego forka SH z przyczepka dla koni, widzianego w Bielsku na skrzyżowaniu dzisiaj . W ostatniej chwili zobaczyłem świnke na Twoim lusterku ale zdążyłem odmawiać.

Odpozdrawiam serdecznie

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla szanownego koleżeństwa XV to już Subaru, czy musi dorosnąć? ;) Nikt nie macha, nie mruga :( pozdrowienia.

A Ty machasz i mrugasz? Świnka na lusterku jest? ;) Niestety pozdrawianie się na drodze jest rzadkością, ale jak się spotkamy gdzieś na drodze chętnie odmacham bo też mi tego brakuje :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy dla szanownego koleżeństwa XV to już Subaru, czy musi dorosnąć? ;) Nikt nie macha, nie mruga :( pozdrowienia.

A Ty machasz i mrugasz? Świnka na lusterku jest? ;) Niestety pozdrawianie się na drodze jest rzadkością, ale jak się spotkamy gdzieś na drodze chętnie odmacham bo też mi tego brakuje :P

 

Świnki nie ma. Staram się mrugnąć lub machnąć, ale po kilku takich akcjach bez odzewu jakoś coraz bardziej mi głupio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! ja tak samo: świnki nie posiadam, ale jak widzę/mijam bumbaru na drodze jest machane/mrugane :) Czy to Impreza czy Forek, czy STI czy N/A zawsze staram się pozdrowić :) Nawet moja ostatnio z prawego " już się tak nie pucuj i tak ci nie odmacha" ale ja dalej swoje.. Pozdro dla was :)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej, Świnka to nie bzdet  :P Nie ma Świnki - nie ma machanka.
Ostatnio macham już tylko uświnionym i rzadszym okazom, zresztą z różnym skutkiem. Z pozostałymi staram się najpierw nawiązać kontakt wzrokowy - praktycznie bez powodzenia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet moja ostatnio z prawego " już się tak nie pucuj i tak ci nie odmacha"  

widzę, że to normalne zjawisko wśród pasażerek prawego fotela

 

 

pozdrowienia dla Kierowcy mijanego po godz. 16 na ul. Patriotów na wysokości Flora Point'u 

Edytowane przez Glodzio
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej kierowniczki GT RMI... w Best Mallu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...