Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla właściciela imprezy na blachach S7 STI w Piekarach Sl

Pozdrowienia również dla kierownika nowego forka xt mijanego dzisiaj na Ostrożnicy

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego bloba STI na złotych felgach i rejestracją zaczynającą się chyba na P, którego widziałem dzisiaj w Gdańsku na ul. Grunwaldzkiej :) Piękne auto!

Pozdrowienia dla Kierownika złotawo-beżowego Lanosa ESK, który przejechał Powązkowską jak czekałem na skręt w lewo w Elbląską.

Pozdrowienia dla Kierownika bądź Kierowniczki czarnej matowej imprezy sti lanos nr rej. SC zaparkowanego pod Domem kultury we Wrocławiu na ul. Działkowej (boczna Borowskiej) Miły widok na wieczór jak zajechałem pod dom :)

Pozdrowienia z wczoraj około 13ej dla kierowcy srebrnego OBK na skręcie z Alej Jerozolimskich do Michałowic, nie odmachałem, bo zaskoczyło mnie, że ktoś w ogóle machnął, a dodatkowo mocowałem się z wyciągnięciem dzwoniącej komórki z kieszeni, więc odpozdrawiam teraz.

Pozdrowienia dla właściciela srebrnego Forestera SH rej. WI ze świnią na lusterku zaparkowanego na Bronislawa Czecha w tym momencie :)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego oświniaczomego BMW 320 xd rej. BI zaparkowanego pod Lotniskiem Chopina.

Edited by Sadek_atm

Pozdrowienia dla Lemiecha (albo subo-wtóra). Wczoraj w godzinach lanczowych mijaliśmy się na Wale Miedzeszyńskim, tylko zapatrzyłem się na tył Fabii przede mną i nie zdążyłem zamachać :)

Pozdrowienia na Wilanowskiej sprzed chwili dla srebrnego buga kąbi (to ten podniesiony z forum?)

Ja granatowa turbowannaą

Pozdrowienia dla niebieskiego bugeye WRX lub STI na SZY zaparkowanego w błocie przy drodze z Żywca do Korbielowa. Była świnia na lusterku

Edited by nhp890
  • aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic