Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Pozdrowienia dla forumowicza z srebrnego forka sturbo widzianego na przeleczy pod połonina wetlinska ;)

Też pozdrawiałem , bardzo ładne felgi ;-)

via Mobile

Ladny ten stb <3
  • Upvote 1

Pozdrowienia dla legacy na wielkopolskich (chyba) rejestracjach. Dzisiaj na a1, obmachane, omrugane (z wzajemnością).

Oraz dla czarnego forka na drodze 794, ledwo zdążyłem machnac ;-) więc rejestracji nie pamiętam

i popołudniowe pozdrowienia dla ekipy oświnionego turboszynszyla dziś po południu na zabłociu udającego się na majowe rowerowanie

...a turboszynszyl to...? :D

...a to też ciekawe

to forek xt fl 1gen

To zbieg okoliczności, bo na Zabłociu kiwaliśmy sobie z kierownikiem srebrnej turbowanny GT i faktycznie mieliśmy rowery na dachu. Szkopuł w tym, że byliśmy turboforkiem 2 gen przed liftem :D

i popołudniowe pozdrowienia dla ekipy oświnionego turboszynszyla dziś po południu na zabłociu udającego się na majowe rowerowanie

...a turboszynszyl to...? :D

...a to też ciekawe

to forek xt fl 1gen

To zbieg okoliczności, bo na Zabłociu kiwaliśmy sobie z kierownikiem srebrnej turbowanny GT i faktycznie mieliśmy rowery na dachu. Szkopuł w tym, że byliśmy turboforkiem 2 gen przed liftem :D

mój błąd, najwyraźniej nie rozróżniam wersji albo jestem ignorantem :)

Zaległe pozdrowienia dla dwóch Legaców - III i V - stojących przy wypadku na S8 między Łodzią a Wrocławiem, w ostatnią sobotę. Mam nadzieję że nic się nikomu nie stało, chociaż wyglądało groźnie... miałem ochotę się zatrzymać, ale byłem z cała rodziną zapakowany.

Pomachaliśmy sobie wczoraj z ciemno srebrnym Forkiem KR.... na dojeździe do Brna.

Pozdrawiam również kilka egzemplarzy z parkingu pod Stubaiem, choć nie znalazłem żadnej świnki  :(

no właśnie :) takie okulary nocą to przynajmniej +5 do lansu :lol:

a ja pozdrawiam właściciela oświniaczonego czarnego Hawka STI na blachach SCZ... zaparkowanego w poniedziałek na Błoniach obok Castellari oraz srebrnego bloba z parapetem, również tam parkującego i również oświniaczonego :) zacne furki

pozdro Oktan

no właśnie :) takie okulary nocą to przynajmniej +5 do lansu :lol:

a ja pozdrawiam właściciela oświniaczonego czarnego Hawka STI na blachach SCZ... zaparkowanego w poniedziałek na Błoniach obok Castellari oraz srebrnego bloba z parapetem, również tam parkującego i również oświniaczonego :) zacne furki

Odpozdrawiam z czarnej STI :) [srebrny w bramie to bug, o ile o tego WRX'a chodziło]

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic