Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrawiam Kierownika niebieskiej Imprezy mijanej na rondzie na Granicznej ok 14:10. Chyba widziałem Cię jeszcze wczoraj na "rondzie" na Mińskiej w okolicach 15:00

Pozdro jeszcze raz dla srebnego forka sk była mahanka na świętochłowicach

Pozdro pozdro :) Obaj mamy szybkie oko :D

Czy ktoś z forumowiczów stał wczoraj przez jakis czas koło 23 w lesie w Emowie przy ul. Sosnowej? Impreza blue mica, chyba blob albo hawk, wydawało mi się, ze widziałem świnkę na klapie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Raczej się nie przyzna ;)

Raczej się nie przyzna ;)

W środku chyba było dwóch kolegów, którzy nie robili nic, do czego głupio byłoby sie przyznać, przynajmniej w momencie, w którym ich mijałem ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by piotreg
  • Upvote 2

Pozdro dla Imprezy dzis o 12:00 w Ostrołęce :)

post-3165-0-65790600-1458904191_thumb.jpg

Edited by blackdogwwl

Pozdrawiam kierownika outbacka widzianego pod M1 w samo poludnie.

post-23258-0-84600000-1458908250_thumb.jpg

Niebieska impreza na PO w Wałczu ok 9 rano. Kiwka była ;)

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy Kombi mijanego w na przecince do A 4 w Kochłowicach . Również pozdrowienia dla Pana z bordowego Legacy/ Outback mijanego na Ligocie  

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczy z Trójmiasta, którzy notorycznie nie pozdrawiają i nie odpozdrawiają mijanych Subaraków.

To bardzo miły zwyczaj, który nic nie kosztuje - rozpowszechniajmy tę fajną forumową tradycję ☺

Edited by mechanik

Jako że to chyba pierwsze oświniaczone pojazdy jakie widziałem od kupna Subaryny, to pozdrawiam kierownika niebieskiego Legasia widzianego dziś na Żywieckiej w BB, oraz kierownika czarnego Bloba STI stojącego przy myjni na Górskiej :)

Edited by HoQ

Pozdrowienia dla trzech Forków. Z czarnym jechałem razem  długi czas na ekspresówce Wrocław - Łódź a na węźle Wieluń mijany i pozdrawiany zielony Forek na DLW ze świnią, już w Lublinie pozdrowienia tym razem dla złotawego oświniaczonego :) w okolicach Choin

Pozdrowienia dla bordowego forka xt którego właśnie usłyszał o moje wyczulone ucho na parkingu w jankach pod auchone m

Pozdrowienia dla:

-kierownika Imprezy STA 39825, jechałem kawałek za wami, machałem, świetnie brzmi ten hawk  ;)

-kierownika Imprezy SCI 79022, bardzo ładny bug :)

Edited by mly96

Dziś dwa Forki w Bolesławcu:

- zielony I blachy DW pod Carrefour ok.12;00,coś tam blacharsko robione ;)

- czarny Forek III blachy DJ ,pod cmentarzem ok.11:00.

Pozdrawiam wszystkich widzianych ostatnimi czasy :)

Sprzedałem forka w kolorze 'szampańskim' został mi jedno czarny ale za to na kamperze (w awatarze) z tyłu i na lusterku świniaki ;)

Nie zdziwcie się zatem, widząc oświniaczonego kampera na kaczce (niech się nikomu to politycznie nie kojarzy ;) ) na trasie ! Będę teraz częściej, bo robota się mnie pozbyła (że niby młodszym miejsca ustępować trza ... ;) )

Pozdrowienie dla białego Outbacka mijanego wczoraj wieczorem na wysokości Stadionu Śląskiego.

Pozdrowienia dla kolegi z grafitowego XV mianem dzisiaj w Poznaniu przy stacji Bp na Lechickiej.

Pozdrawiam piechura, który przechodził na pasach przy Stawki w Warszawie bodajże we wtorek koło 8.00. Kolega przyglądał mi się... i przyglądał.... Myślę sobie - groźna mina, o co może chodzić. Dopiero później po porannej kawie mózg zaskoczył. Piechur był w kurtce Subaru, a Forek oświniaczony :biglol:

Mikołów, ok. 14.30

Pozdrowienia dla załogi zielonego "malucha", z którego chłopaki machali mi na światłach pod Auchanem. :)

Pozdrawiam "sąsiadów" z przepięknego czerwonego Levorg-a KR spotykanego pod jednym z zakopiańskich hoteli

tapatalk

Pozdrawiam kierowniczkę srebrnej lodówki na blachach PZ z którą od Zakrętu do mostu Północnego się toczyliśmy.... Nie masz jednego światła :) (przedniego)

Pozdrowienia dla pary jadącej dziś z Szczyrku do Bielska srebrną imprezą kombi. Spotkaliśmy się na rondzie w Buczkowicach.

Pozdrowienia dla właściciela Forestera gen pierwszy, zaparkowanego w Gliwicach na Sikorniku:)

Dwa dziadki i BRZ w promieniu 10 metrów. Przypadek? ;)

6zy7tu.jpg

Pozdrawiam!

• Upvote 1

Dzis w Zwoleniu na krajowej 79 okolo 19.30 w kierunku Warszawy bulgoczaca stara niebieska impreza oklejona znaki firmowymi Subaru :-) i zaraz kilka minut potem Outback srebrny i Forek sg tez srebrny