Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdro dla Forka DW... (świnka na klapie)wyjeżdżającego po 17 z oś.Retkinia w Łodzi, byłem z Roz i naszym psiakiem na spacerze, pomarańczowa czapka, machnąłem Ci ale zbytnio nie wiedziałeś o co chodzi :D

Edited by Pan Dziedzic

Pozdrowienia dla załogi czarnego Legacy zbliżającego się do nabrzeża nad Wisłą w Gassach, dziś koło południa. Nie zauważyłem machania, dopiero żona mi zwróciła uwagę.

...no a wcześniej, na niewielkim w sumie parkingu stały tam aż 3 Forki (poza moim świń nie było)

• Upvote 1

nad Wisłą w Gassach, dziś koło południa.

O! Bylem tam koło południa na rowerze. Niebieskim :)

Pozdrowienia dla czarnego bloba kombi na granicy Chorzowa i Świonów. Igor28 ?? :)

Pozdrawiam ekipę z czarnego Forka S Turbo CTU ... na wlocie do Wawy po 20.00 :)

O! Bylem tam koło południa na rowerze. Niebieskim

O! To nasz samochód stał na tym mini-parkingu, przed zejściem z wału na przystań promową. Szliśmy potem w dół rzeki przez krzaki, a Ty pewnie jechałeś wałem, albo asfaltem po lewej, co? Pozdrowienia! 

Pozdrawiam białego Forestera chyba który wczoraj wyprzedził mnie za Siewierzem. numery ST :-) mrugalem długimi ale chyba nie zczailes :-)

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia dla dziewczyn z czarnej imprezy hawk-eye z żółtymi świnkami spotkanych w Truskwiu (tuż przy Kampinosie). 

• Upvote 1

Pozdrawiam srebrnego Forestera na rejestracji SR (z naklejkami na tylnej szybie: Akcja siemanko, Plejady X-XII), którego codziennie mijam w Gliwicach w drodze do pracy :)

Pozdrowienia dla dziewczyn z czarnej imprezy hawk-eye z żółtymi świnkami spotkanych w Truskwiu (tuż przy Kampinosie). 

Odpozdrawiamy serdecznie :-) w ramach sprostowania nie czarny - fioletowy :P

Pozdrowienia dla hemi112, perfekcyjnie zmieniającego pas dziś na Bielanach koło Lukoila ;)

Wkradł się typowy element zamotania podczas zaliczania tych wszystkich Obi,Castoram w poszukiwaniu mebelków ;)

Tutaj w lewo? A nie ,to następna w lewo ;)

Pozdrówki :)

Pozdrowienia dla załogi czarnego Legacy zbliżającego się do nabrzeża nad Wisłą w Gassach, dziś koło południa. Nie zauważyłem machania, dopiero żona mi zwróciła uwagę.

...no a wcześniej, na niewielkim w sumie parkingu stały tam aż 3 Forki (poza moim świń nie było)

to byłem ja chyba, ale granatowym legacy IV (niestety JESZCZE bez świni) ;)

Również pozdrawiam wszystkich subarowców tam zaparkowanych, w tym szczególnie właściciela czarnego forka na blachach BS ze świnką.

Edited by BW.

M

Sorry za powyższe (kliknąłem nie w ten guzik  :unsure:) - pozdrawiam, pozdrawiam, choć sporo ludzi zupełnie nie wie, o chodzi  ;)

Edited by Marek Lipiński
  • Upvote 1

O! To nasz samochód stał na tym mini-parkingu, przed zejściem z wału na przystań promową. Szliśmy potem w dół rzeki przez krzaki, a Ty pewnie jechałeś wałem, albo asfaltem po lewej, co? Pozdrowienia! 

Asfaltem bo mam rewelacyjne nowe slicki w Treku :D 4,5 atm w oponie i nie ma (...) ;)

Asfaltem bo mam rewelacyjne nowe slicki w Treku :D 4,5 atm w oponie i nie ma (...) ;)

w takim wypadku jest szansa, że i Ciebie widziałem ;) Byłem z dziewczyną na spacerze. Pokaż to swoje cudo do pedałowania to się pewnie zorientuje! Pozdrawiam

Pozdrowienia dla kierownika obświniaczonej, srebrnej imprezy spotkanej dziś pod Ikea na rej KOL.......

Również pozdrowienia dla Kierowniczki białego Forestera XT gen 4  na która wpuściłem na wysokości Ikea:)

w takim wypadku jest szansa, że i Ciebie widziałem ;) Byłem z dziewczyną na spacerze. Pokaż to swoje cudo do pedałowania to się pewnie zorientuje! Pozdrawiam

Nie mam foty całości - na razie tylko taka aktualizacja jak w rowerowym wątku:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/4180-o-rowerach/?p=2420890

...zasuwa jak giepard :P

Edited by Fala

Tak właśnie myślałem że to Ty. Kiwka była co prawda w ostatniej chwili bo mnie szwagier zagadał. Dzięki i do zobaczenia znowu na drodze.

Pozdrowienia dla czarnego bloba kombi na granicy Chorzowa i Świonów. Igor28 ?? :)

Pozdrowienia że Škody fabi dla imprezy GT zniebieskiej na puławskiej,

Oraz dla forka SG srebrnego z Książęnic. Lezka się kręci bo identycznym jezdzilem.

Zaległe pozdrowienia dla Renault Megane (srebrne lub szare) ze świnką na klapie widziane w weekend na A2 w okolicy Pruszkowa. 

cOijN. Pozdrawiam bardzo . Dzisiaj stałem za tobą przy rondzie obok Lidla na naszym osiedlu :)

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego Forka STURBO, z którym jechałem dziś z Bielska w kierunku Szczyrku.

Wysłane z mojego Passport przy użyciu Tapatalka

Pozdro dla białego legasia lub obk ze świniakiem na lusterku miniętego koło jednostki na Gajowickiej. Był szybki salut, ale nie wiem czy zauważyony ;)

A kto to parkuje koło Koi sushi na Zwycięskiej, srebrnym turboforkiem sg, takim jak mój tyle że z bagaznikiem na dachu?

Pozdrowienia dla suberet, dziś 17.20 na Giszowcu. Przeleciałem za twoimi plecami jak skręcałeś więc nie mogłeś mnie widzieć. :)

Pozdrowionka dla kierownika niebieskiego hawka STI na blachach KNS mijanego w niedziele rano w Warszawie na trasie  AK na Woli.