Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nietypowe pozdrowienia dla odwiedzającego w niedzielę stoisko HyperX podczas IEM2016 w Katowicach :) Miał niebieską kurtkę "SPRT".

Podszedłem i powiedziałem mu że ma fajne wdzianko :)

Ja byłem w czerwonej koszulce POLO "HyperX CREW" :)

 

Pozdrawiam zatem :)

To i ja pozdrawiam z IEMa. Byłem tam biznesowo ale ubrany "po cywilnemu" ;) No i jechałem bawarką bo Warszawa-> Katowice to ze 2 tankowania by były w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowników i Kierowniczek mijanych wczoraj tj. 09.08.2016 między godziną 11-12 na Trasie Wrocław - Dzierżoniów zwłaszcza we Wrocławiu biały legacy przy Kościele i Salonie samochodów używanych na ul. Zwycięskiej oraz kawałek dalej szarego outbacka skręcającego w boczną uliczkę przy markecie simple. Na trasie spotkany gt blue mica na wysokości Jordanowa oraz po drodze granatowy lexus ze świnką na lusterku na wysokości Jordanowa.

 

Pozdrowienia dla Kierowników i Kierowniczek spotkanych na trasie 09.09.2016 między godziną 16-17 na trasie Dzierżoniów - Wrocław kilka forków i outbacków oraz legacy ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa,

Pozdrawiam Levorga Lapis Blue spotkanego dzisiaj rano około 8 w Warszawie na Ziemowita (Targówek) - bliżniacze auto do mojego  ;)

Hehe, pozdrawiam na forum pierwszy raz, chociaż już w realu na Ziemowita pozdrawialiśmy się chyba z 4 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla mieszkańców ulicy Olimpijskiej w Warszawie, codziennie wioząc młodego do żłobka mijam w kolejności - zadbaną Imprezę I WRX/STi kombi, sympatyczny Justy IV i Forester III, czasem na skrzyżowaniu stoi jeszcze błękitny WRX - mocna ekipa na tak krótkiej ulicy  :)

 

No i jeszcze żeby nie zapomnieć to na Rajskiej stoi nieruszony z miejsca od chyba pół roku (wstyd :P ) srebrny Legaś IV sedan - niedługo tam przyrośnie ;), na tej samej dzielnicy piękny BRZ, oraz Outback IV

 

Wszystkich kierowców pozdrawiam z niebieskiego Legasia IV na blachach NO

 

 

Smutno mi, zostałem pominięty w zestawieniu, ale może nie zapuszczasz się tak daleko. Na Miączyńskiej w pierwszym podwórku po prawej za Spartańską, jestem ja z moim Legacy IV grantowym. Zapraszam do zmiany drogi powrotnej od czasu do czasu przez Miączyńską ;) + Pozdrawiam na zaś 

 

 

Faktycznie wracam często Miączyńską, ale tak głęboko w podwórka nie zaglądam. Dzisiaj zajrzałem - faktycznie stoi ładny Legaś, kolor taki jak mój tylko sedan  :wub:

Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odpozdrowił mnie zaskoczony mocno faktem mojego machania Pan z Forka SH SBD po lifcie, Chorzów rondo Gałeczki :)

 

również wczoraj pozdrawiałem w Kato za tunelem panią śmigającą białym najnowszym STI z naklejką Carfit na skrzydle, również pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cOijN. Ta panią za tunelem tez widziałem.. Minąłeś mnie i machnąłem ci ze swojej sluzbowki ale coś cię zaczarowalo;) napierałes w kierunku Myslowic. Pozdrawiam

 

o masz! aaa kojarzę że ktoś za mną mrugał, myślałem że przewidzenie, ale służbówki i tak bym nie skojarzył z machaniem ;)

no tak, mój stały kierunek na Roździeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

cOijN. Ta panią za tunelem tez widziałem.. Minąłeś mnie i machnąłem ci ze swojej sluzbowki ale coś cię zaczarowalo;) napierałes w kierunku Myslowic. Pozdrawiam

o masz! aaa kojarzę że ktoś za mną mrugał, myślałem że przewidzenie, ale służbówki i tak bym nie skojarzył z machaniem ;)

no tak, mój stały kierunek na Roździeń

Niewiedzialem ze masz wersje Forestera, taką na bogato, z ksenonami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subaraki jadące w ten weekend trasą numer 22 w pomorskim, trochę tego było :)
Szczególnie pozdrawiam Pana w niebieskiej imprezie ze złotymi felgami, który przejeżdżał przez miejscowość Frank ok godziny 16 w sobotę  :> było machane z podwórka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...