Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice

Pozdrowienia dla:

1. Imprezy bluemica kombi miniętej na wlocie do Mikołowa od str Katowic ok. 15.30. Oświniaczona prawidłowo. :)

2. Nowej Imprezy również bluemica rej. KRA***** zaparkowanej pod szpitalem okulistycznym na Ceglanej ok. 15.40. Świniak z tyłu był. :)

3. Ciemnozielonej Imprezy SK****** bez świniaków, której mrugałem awaryjnymi coby włączył światła. Os. Paderewskiego - zaraz skręciłeś na A-4 albo do Maca. :) Gdzieś przed 16-tą.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla nowego Legacy (WB ...) z zieloną świnią na lusterku - zaparkowany przy Wrocławskiej na Bemowie (blisko przychodni) oraz pozdrowienia z dzisiaj ok. 9:00 dla GT`ka (WB ... ) ul. Kleszczowa/Łopuszańska. 

Dzięki, to było moje Legacy. Chociaż żadnego Subaru w okolicy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela tej imprezki zaparkowanej pod moim wydziałem dziś. W identycznym kolorze jak moje legacy ;)

post-23886-0-03983100-1456772509_thumb.jpg

 

Oraz pozdrowienia dla opór przerobionego (coś w stylu cargo) i pomalowanego chyba strukturalnie na pomarańcz forka II widzianego na Kazimierzowskiej w sobotę około godziny 14. 

Edytowane przez BW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Outbacka lub Legacy IV na blaszkach RLS który mnie zmrugał dzis awaryjnymi na Glogera jak odparowywałem autko, odmrugane długimi oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego GT oraz Legacy w warsztacie blacharskim w Serocku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pięknego czarnego OBK III ze świnką na lusterku, skręcającego dziś koło 15 od strony Rosoła/Zaruby w kierunku wąwozu do Powsina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla brodatego kierownika podwójnie oświniaczonego Legacy kombi WR stojącego w korku na trasie Ł w stronę Pragi dziś ok 16:40.

 

Odpozdrawiam, sterczę tam codziennie o tej godzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla brodatego kierownika podwójnie oświniaczonego Legacy kombi WR stojącego w korku na trasie Ł w stronę Pragi dziś ok 16:40.

Odpozdrawiam, sterczę tam codziennie o tej godzinie :)

Ja również, ale akurat wczoraj poruszałem się buspasem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla pięknego czarnego OBK III ze świnką na lusterku, skręcającego dziś koło 15 od strony Rosoła/Zaruby w kierunku wąwozu do Powsina.

 

odpozdrawiam B-)

był to mój ostatni przejazd owym OBK tego dnia.

wziął się i sprzedał był :-/

 

Ostatni raz z niego machałeś :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...