Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia z okolic Factory we Wrocławiu z dzisiaj dla Szarego Forka IV generacji chyba i granatowego I na parkingu   :) ok 14.30. Machane było :)

Edited by Marcin LU

Pozdrowienia z okolic Factory we Wrocławiu z dzisiaj dla Szarego Forka IV generacji chyba i granatowego I na parkingu :) ok 14.30. Machane było :)

Odzdrawiam z "szarego" Forka ;)

Katowice

Pozdrowienia dla:

1. Imprezy bluemica kombi miniętej na wlocie do Mikołowa od str Katowic ok. 15.30. Oświniaczona prawidłowo. :)

2. Nowej Imprezy również bluemica rej. KRA***** zaparkowanej pod szpitalem okulistycznym na Ceglanej ok. 15.40. Świniak z tyłu był. :)

3. Ciemnozielonej Imprezy SK****** bez świniaków, której mrugałem awaryjnymi coby włączył światła. Os. Paderewskiego - zaraz skręciłeś na A-4 albo do Maca. :) Gdzieś przed 16-tą.

Edited by suberet

Warszawa,

Pozdrawiam Levorga Lapis Blue spotkanego dzisiaj rano około 8 w Warszawie na Ziemowita (Targówek) - bliżniacze auto do mojego  ;)

Pozdrowienia z wczoraj dla nowego Legacy (WB ...) z zieloną świnią na lusterku - zaparkowany przy Wrocławskiej na Bemowie (blisko przychodni) oraz pozdrowienia z dzisiaj ok. 9:00 dla GT`ka (WB ... ) ul. Kleszczowa/Łopuszańska. 

Dzięki, to było moje Legacy. Chociaż żadnego Subaru w okolicy nie widziałem.

Pozdrowienia dla Kierowcy Levorga z którym wymieniliśmy pozdrowienia w Brzesku na wlocie od N.Sącza.

Pozdrowienia dla Kierownika Srebrnej Imprezy Kombi GD na rej SH .... mijanej na ul. Zgrzebnioka w Chorzowie ...

Pozdrawiam właściciela tej imprezki zaparkowanej pod moim wydziałem dziś. W identycznym kolorze jak moje legacy ;)

post-23886-0-03983100-1456772509_thumb.jpg

Oraz pozdrowienia dla opór przerobionego (coś w stylu cargo) i pomalowanego chyba strukturalnie na pomarańcz forka II widzianego na Kazimierzowskiej w sobotę około godziny 14. 

Edited by BW.

Pozdro dla Outbacka lub Legacy IV na blaszkach RLS który mnie zmrugał dzis awaryjnymi na Glogera jak odparowywałem autko, odmrugane długimi oczywiście :)

Pozdrowienia dla czarnego Levorga z rej SG spotkanego na A4. Gdyby nie bramki nie poznałbym, że jadę za Levorgiem. Deszcz, śnieg, mgła itd. zrobiło swoje.

Edited by kordynator

Pozdro dla srebnego forka na nr Sk ze świnką na lusterku, skręcającego z stefana batorego w czempiela w chorzowie

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forka XT na Grażyńskiego w Bielsku :) 

BTW. Buuuu, bo już tyle razy pozdrawiałem i mało Subarowców odpozdrawia... 

Pozdrowienia dla niebieskiego GT oraz Legacy w warsztacie blacharskim w Serocku ;)

Pozdrowienia dla Levorga na rejestracji GD widzianego w Poroninie jadącego do Zakopanego

Pozdrowienia dla kierownika Srebrnej Imprezy gd na Rej STA.....mijanej dzisiaj w Siemianowicach

Pozdrowienia dla Kierownika bądź kierowniczki ( nie dopatrzyłem) Forka SG ze świnią na lusterku i klapie skręcającego z Kościuszki w Kołłątaja ok. godz. 13 we Wrocławiu :)

Pozdrowienia dla pięknego czarnego OBK III ze świnką na lusterku, skręcającego dziś koło 15 od strony Rosoła/Zaruby w kierunku wąwozu do Powsina.

Pozdrowienia dla brodatego kierownika podwójnie oświniaczonego Legacy kombi WR stojącego w korku na trasie Ł w stronę Pragi dziś ok 16:40.

Pozdrowienia dla pięknego czarnego OBK III ze świnką na lusterku, skręcającego dziś koło 15 od strony Rosoła/Zaruby w kierunku wąwozu do Powsina.

odpozdrawiam B-)

był to mój ostatni przejazd owym OBK tego dnia.

wziął się i sprzedał był :-/

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnej STI parkującej koło DH Klimczok w Bielsku

Pozdrowienia dla brodatego kierownika podwójnie oświniaczonego Legacy kombi WR stojącego w korku na trasie Ł w stronę Pragi dziś ok 16:40.

Odpozdrawiam, sterczę tam codziennie o tej godzinie :)

Pozdro dla kolegi oświniaczonego czarnego Lanosa z trumną na dachu, dziś po 7 rano w Warszawie na rondzie Krakowska/Łopuszańska.

Odpozdrawiam, sterczę tam codziennie o tej godzinie :)

Ja również, ale akurat wczoraj poruszałem się buspasem ;-)

odpozdrawiam B-)

był to mój ostatni przejazd owym OBK tego dnia.

wziął się i sprzedał był :-/

Ostatni raz z niego machałeś :)

• Upvote 1