Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków mijanych dzisiaj na obwodnicy Krakowa pomiędzy Balicami a zjazdem na Prokocim. Sporo Was tutaj można spotkać :) .

Pozdrowienia dla czarnego XV WN... z różowym prosiem na lusterku stojącego dzisiaj ok. 9tej na parkingu na przeciwko wydziału komunikacji w Piasecznie. I dla stalowo-niebieskiego Forka 2gen widzianego na przeciwnym pasie (znaczy w kierunku Puławskiej) na POW gdzieś tak przed jedenastą.

Pozdrawiam kierownika, który mnie dzisiaj wypatrzył i się elegancko przywitał, ok 10:00, za mostem na Białym Dunajcu w kierunku NT. Czy to była wzorowo oświniaczona, czarna impreza ?

Miło, że ktoś wreszcie wypatrzył mojego forusia :D

Pozdrawiam kierownika, który mnie dzisiaj wypatrzył i się elegancko przywitał, ok 10:00, za mostem na Białym Dunajcu w kierunku NT. Czy to była wzorowo oświniaczona, czarna impreza ?

Wypatrzyłem, mimo że świnki na lusterku chyba nie ma? Jeszcze raz pozdrowionka:)

Pozdro dla kierownika srebrnego GT mijanego i wspólnie lecącego Siekierkowską o 20.40

Pozdro dla kierownika zółtego OBK pikup, którego od czasu do czasu widuję pod Tesco w Puławach, a który na co dzień stoi w szkółce drzewek w Gołębiu. ;)

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki bugeye kombi wiśniowej zaparkowanej pod samochodówką na Borowskiej oraz dla kierownika forysia srebrnego 1 gen zaparkowanego przy samochodówce przy parku na Borowskiej ;)

Pozdrowienia dla: Białego blooba z dużym skrzydłem widzianego na s1 w stronę bielska, w samym bielsku lanos wrx i teraz srebrny lanos wrx na kalidego w chorzowie

Z dużym opóźnieniem - Pozdro dla kierownika czarnego Forestera na blachach WZ ...., który w sobotę 10/10 stał w marinie (Marina Dalmacija) w Sukosanie (Chorwacja) :) Świniaka nie było, ale na tylnej szybie naklejki z 3 ostatnich Plejad :)

pozdro ze srebrnego Evo dla kierowcy swiezego STI, z ktorym smignelismy wczoraj wieczorem kawalek autostradą A2 w kierunku WWy.

Jechalo sie super przyjemnie  :)

Pozdrowienia dla kierownika imprezy na blachach SCI41733, oświniaczona, więc może ktoś z foruma :) 

Pozdrawiam kierwoniczkę STI MY15 mijaną dziś po 8 przy Madisonie w Gdańsku, było mrugane i machane :)

Pozdrowienia dla Łukasza(naklejka na szybie bodajże Łukasz i Magda)  z robala wrx spotkanego przy starym dworcu pks ;) Pozdrowienia z czarnego forka ;) Było mruganie i machanie :D

pozdrawiam elmo spotkanego dzisiaj rano na ul. Odrowąża  B)

Pozdrawiam niebieskiego MY15 na pomarańczowych aulskach widzianego dzisiaj w Sosnowcu na ul.Sienkiewicza koło Plazy, godz. 8:00. :)

Chorzów

Pozdrowienia dla brata bliźniaka, czyli srebrnego Forka I gen. rej SH*****o zaparkowanego przy Żeromskiego. :)  Świniaki na lusterkach widoczne z daleka. :)

Bydgoszcz

Pozdrowienia dla niebieskiego klasyka ze złotymi felgami i kubełkami stojącego na Jana Pawła od białego GD, pogazowane ;)

Pozdrowienia dla kierownika i kierowniczki czarnej Imprezy hawka mijanego dzisiaj w Wawie na puławskiej i kierownika Forka mijanego 2 min później,też na puławskiej , machanko było, wracałem z 4Motors pozdr ;)

Pzdr dla catch me if you can na Bluszczańskiej na fluo zielonych felach. Się kręciłem GT :)

Pozdrawiam niebieskiego MY15 na pomarańczowych aulskach widzianego dzisiaj w Sosnowcu na ul.Sienkiewicza koło Plazy, godz. 8:00. :)

chyba go śledzimy, widziany dzisiaj pod rondem w kierunku Chorzowa ;)

raczej spoza forum, więc ...

Pozdrawiam z brata bliźniaka 2 kobiety jadące bordowym WRXem z naklejką bady-cars na tylniej szybie.
Machane dzisiaj na Hynka ok 9.