Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrawiam wszystkie Subaraki jadące dziś drogą krajową nr 22, obok mojego domu w miejscowości Frank :) Podejżewam, że z jakiegoś rajdu- sporo dziś różnego sprzętu typu WRC wozili :)

Pozdrawiam nowego STI XX z którym ogmigaliśmy sie na zakopiance dzis koło 13.

Pozdrawiam oświniaczonego niebieskiego klasykam który stał na ulicy Kasprusie w Zakopanem. Miał naklejkę rallyshop.pl motul i inne

Pozdro z dzisiaj w Radomiu:
- Legaś IV kombi zaparkowany na strzeżonym parkingu osiedlowym, bodajże na Gołębiowie (koło Mili)
- Forek XT zaparkowany pod akademikiem "Bliźniak"
- Impreza Lanos i zaraz za nią wściekłe STI koło biedronky na Chrobrego, ok 17. ;)

Pzdr dla niebieskiego MY 15 Sti z pomarańczowym felgami spotkanego dzisiaj przed południem w Skoczowie i srebrnego klasyka w Żorach i spotykanych mnóstwo legasiów,forków i XV - fałów po południu na trasie Katowice - Cieszyn.!

Pozdro dla wszystkich Subaromaniaków spotkanych na Dolnośląskim :D

• Upvote 1

Pozdrowienia dla WuEma i Semperita spotkanych w Mikołowie dzisiaj rano.  :)

I dla załogi czarnego s-turbo WF , dziś około 17 na wyjezdzie z Kłodzka :)

Awaryjki były ;)

Pozdrowienia dla WuEma i Semperita spotkanych w Mikołowie dzisiaj rano.  :)

A gdzie to.leciałeś tą swoją raketą ?

Nie umiałem Cię dogonić :-P

Odpozdrawiam oczywiście...w imieniu własnym oraz Rafcia :-D

@@WueM, leciałem do Katowic na IV Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko, organizowanym przez Hotel Styl 70 w Piasku.

chyba za mało się starałeś. :lol:  Dla Twojej Subarki osiągnięcie 120 km/h powinno być bułką z masłem. 

Pozdro dla rodzinki siedzacej dzisiaj wieczorem w maku na zakopiance niedaleko Mogilan, chyba kumaci bo bluzy subaru na sobie mieli ;) wiec może forumowi. Ja podjezdzalem impreza pod mcDrive.

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezy, który "obulgotał" mnie dzisiaj wieczorową porą w Łodzi (jechałem czarnym OBK).

Słyszałem, że coś się zbliża, ale że trasa dla mnie nie znana i jechałem w dużym skupieniu, to odwróciłem się dopiero jak dałeś w palnik :)

...świetny dźwięk i samochód. Pozdro!

Pozdrowienia dla oswiniaczonej białej imprezy STi na alejach w Krakowie o godz 17. Kierownik palił papieroska :)

@@WueM, leciałem do Katowic na IV Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko, organizowanym przez Hotel Styl 70 w Piasku.

chyba za mało się starałeś. :lol:  Dla Twojej Subarki osiągnięcie 120 km/h powinno być bułką z masłem.

120km/h w maluchu.skutecznie nas zadziwiło ;-)

Mam nadzieje, że impreza udana...klasyki lat 70tych a Ty w 90tce...hahaha :-D

Pozdrowienia dla kierownika Blue mica sti bodajże 2011 rok ze świnka we wlocie na zderzaku spotkanego na ul. Borowskiej we Wrocławiu:) było machanie :)

pozdro dla kierownika srebrnego buga kombi na blachach WW.... który wyjeżdzając z ul.podskarbińskiej z pól h temu przebulgotał koło mnie na ul.chrzanowskiego kiedy walczyłem z kłodką na bramie :P

trzoda na lusterku była :)

Pozdrowienia dla kierownika nowej imprezy sti na pomarańczowych felgach widzianej dzisiaj o 11 w chorzowie na armii krajowej

spotkałem również dzisiaj na Długiej w Chorzowie, pozdrawiam ;)

oraz GC spotkane pod Nexter w Mikołowie :)

Pozdrowienia dla kierownika nowej imprezy sti na pomarańczowych felgach widzianej dzisiaj o 11 w chorzowie na armii krajowej

Wydaje mi się że to właścicieli apteki i nie wiedzą o co chodzi bo migałem im ostatnio swiatłami i nie ten teges:(

Witam.

Pozdrowienia z dziś z godziny około 10 z ul. Warszawskiej w Olsztynie, jechała Pani ciemnym Forkiem IV gen. ze świnią na lusterku. Ja byłem incognito, jako przechodzień nie oznakowany.

Pozdrawiam

sebxyz

Wydaje mi się że to właścicieli apteki i nie wiedzą o co chodzi bo migałem im ostatnio swiatłami i nie ten teges:(

hehe, ten teges, ale zapamiętałem twój wpis :) nie migałem bo nikt nie siedział w środku, ale przyglądnąłem się i stwierdzam że de gustibus ale wolę OEMowe felgi ;)

pozdrowienia dla srebrnego buga. swietokrzyska przed nowym swiatem sobie zawracales przy mcu

Pozdrowienia dla mijanych dziś na trasie Warszawa - Lublin - Warszawa jakoś od 7:00 i z drugą stronę od 10:30 jakoś :)

Pozdrowienia dla kierownika TurboForka mijanego dziś ok. 13:20 na 3 Maja  Jaśle. Za późno zauważyłem, aby pomachać :)

Czarna impreza zaparkowana dzisiaj w Warszawie na ul.Równoległej.. chyba na WB. Ktoś się może przyznaje? :ph34r: