Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia z dzisiaj:

- niebieska wanna parking pod Złotymi Tarasami

- niebieski hawk pod Sheratonem

- niebieski WRX/STi FY15 na Płowieckiej po 17ej

• Replies 63.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Katowice, ok. 9.00

Pozdrowienia dla Artura Rojka w czarnym foresterze, z którym wymieniliśmy kiwki stojąc obok siebie na światłach. :)

Szukaliście czegoś co wypełni wam czas... - toście znaleźli ;)

OFF-Dyrektorze, prosimy się ujawnić! :D

Edited by WPI

pozdrowienia dla kierowników: czarnej Imprezy hawk eye przed 16 na Korkowej oraz niebieskiego nowego Forestera kilka minut później w Aninie, były świnki i kiwki  :)  B)

Katowice, ok. 9.00

Pozdrowienia dla Artura Rojka w czarnym foresterze, z którym wymieniliśmy kiwki stojąc obok siebie na światłach. :)

Szukaliście czegoś co wypełni wam czas... - toście znaleźli ;)

OFF-Dyrektorze, prosimy się ujawnić! :D

Ze dwa lata temu pytałem OFF-Dyrektora, czy zagląda na forum. Wtedy nie zaglądał. Jak jest teraz, nie wiem. Sie zobaczymy, sie zapytam.

Pozdrowienia dla kierowcy i pilota (pilotki :) ) z niebieskiego Blob-a STI jadącego Toruńską do carrefour-a dziś około 11:30. Rej. WWL....

Dodatkowo dla kierowcy czarnego Bloba-a WRX kombi zaparkowanego na parkingu -1 na JP II 27

Edited by QSY100

Antypozdrowienia dla kierownika brązowego OBK w stylizacji Off-road, który dzisiaj na Al. Wojska Polskiego w Szczecinie bohatersko jechał po pasie wydzielonym dla uczestników maratonu :toobad: a później prawie wmeldował się w mojego miśka starając się włączyć do ruchu na właściwym pasie na widok policji :evil:

Pozdrowienia dla kierowców 2 srebnych (jeden z szarymi zderzakami) outbacków i jednego złotego forka stojących dzisiaj koło siebie (przypadek?) przy nowym szpitalu na Stabłowicach. Miły widok. Stanąłbym obok, ale wiozłem kalekę która potrzebowała być blisko do wejścia.

Pozdro dla kierownika(kierowniczki) niebieskiego, oświniaczonego buga wrx będącego na imprezie NO LIMIT w Olsztynie.

Edited by Dorsz914

Trasa Katowice -Pszczyna, w te i nazad.

Pozdrowienia dla wszystkich Subaryn spotkanych na tej trasie po 9-tej i po 14.30. :)

Zwykle nie piszę tu pozdrowień hurtowych, ale tych Subaryn był tak nadzwyczajnie dużo, że po dwudziestej przestałem liczyć. Nie wiem co się stało, że w tak krótkim czasie taki wysyp nastąpił. Czasem nie mija się ani jednej przez kilka przejazdów.

Pozdrowienia dla niebieskiego Hawka STI z zajefajnym wydechem spotkanego dzisiaj na stacji Shella na Mieszka w Szczecinie - mina kierownika Hawka po omruganiu i pomachaniu z Evo - bezcenna :D

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic