Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla czarnej Imprezy (blob?) na czerwonych felgach (chyba, dziś słońce mocno mnie przygrzało) ze świniakiem na lusterku. Od srebrnego Forka z rekinami goniącymi bałwanka na boku jadącego w kierunku miejscowości Zakręt  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... srebrno-złotego (taki dziwny kolor :P ) ...

... koloru jakby takiego jasnozłotego (nie wiem jak określić dokładniej ;) )...

 

:facepalm: macie zapewne na myśli popularny w tych modelach kolor "szampański"? :mrgreen:  tudzież zwany chyba też "Sunlight Gold Opal"

 

Też wczoraj spotkałem takiego forka ale nie odmachał. Ani niebieski Forek SF, ani Legacy- spotkane w okolicy Imielina/Bierunia. normalka  :yellowcard:

 

ooo to chyba będzie właśnie ten kolor :) na przyszłość będę wiedział,że to szampański :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla barbie - auto widziałem dzisiaj około 17.30 na parkingu na Puławskiej niedaleko stacji BP.

Odpozdrawiam  B)

 

 

 

Też pozdrawiam barbie - chyba we wtorek przebiegałem przed Twoim subarakiem na chłodnej pokazując smycz subaru ale zostałem obdarzony takim spojrzeniem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi hawka sti niebieskiego ze świnką na zderzaku z tyłu ;) Spotkanego w Miliczu na zlocie Amerykańskich samochodów ;)


Pozdrowienia dla Bartka i jego 22b ;) spotkanego jakoś koło Trzebnicy mi się wydaje :P w okolicach 14:30-15 :) Wiem, że to Ty :P nie jestem pewien jaka godzina :D Pięknie się prezentuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wizyty w Nysie (woj.opolskie)...pozdrowienia dla mega podlubabego robala...kiwka była...chyba do wrocka na raceism wyjazd?

 

A także w czasie postoju na stacji paliw dla bordowej wanny ze świnką na lusterku...także machanko było :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla mati6667 w Ośw , zajebisty bulgocik :)

Pozdrawiam również niebieskiego buga chyba sti na zakopiance parę km za krk z wczoraj ok. 1:00-2:00 w nocy i parę dni temu niebieski XV na SB w polance wielkiej jakieś naklejki na klapie z tyłu były ale dokładnie nie doczytałem jakie.

 A no i również pozdrawiam czarnego wrx za kiedyś tam pomrugane, nie wiem czy wczoraj czasem nie jechałeś za mną ale za ciemno było, nie było nic widać.

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla mati6667 w Ośw , zajebisty bulgocik :)

Dzięki, odpozdrawiam :)

Niestety, ale wcześniej widziałem jak niebiescy stoją po mieście, dzień wcześniej któryś sąsiad chyba na mnie poskarżył, więc starałem się jakoś bardzo nie hałasować :D

Masz w planach przerobienie kolektora? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam, ale przyznam, że forków nie widziałem w tamtych okolicach dziś (bo pogoda 'niemiatowa' raczej była ;) ).

Za to w drodze do pracy przy BUWie pamiątkowa fota u najdroższego fotografa w Wawie :/

Edytowane przez gru6y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...