Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrno-złotego (taki dziwny kolor :P ) forka 2.0 xt spotkanego na parkingu podziemnym w Jankach dzisiaj ok. godziny 13. Miał świnie na klapie i lusterku oraz naklejkę ze zlotu na drzwiach. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaachaaaa...., to ty tam stoisz. Kilka razy widziałem tam twoją wannę. No to sie podpinam do pozdrowień. :)

 

 

Tak, to ja tu stoję   :D  Na razie w garażu mam taki chaos, że autem nie ma jak wjechać, no to tam stoję   :P

 

Po za tym, czasem ktoś jeszcze stawia na tym parkingu inną wannę GT, tyle że srebrną (z odpowiednim wydechem   :lol:  ), ale nie mogę gościa namierzyć - jest nie oświniaczony więc nie wiem czy to wgl. ktoś z forum, hm...

Edytowane przez solber_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z deszczowego, wczorajszego Radomia dla Forestera w kolorze szampańskim na WR..... ze świnka na lusterku, z którym jechaliśmy wspólnie do Rajca. Pozdrawiane w obie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich Subaru mijanych w Warszawie codziennie rano (około 7:30) na trasie: Wał Miedzeszyński - Siekierkowski - Tamka- Świętokrzyska...

I po południu: Jerozolimskie - Mosta Poniatowskiego - Wał Miedzeszyński

 

Nie macham zwykle jadą chińskim "pi#$nikiem" :) Jakby co mam trzodę z tyłu na kasku :)

Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa trasa torunska pozdrawiam kierowcę sluzbowej jak się domyślam kijanki ceed kombi, biała oklejona swiniakami, mrugałem skoda fabią w kombi awaryjkami i chyba się z czaiłeś bo odmrygałeś :) .

 

Oraz z racji tego ze jestem w mławie, to pozdrawiam kierowcę niebieskiego sti pięknie mruczącego w mławie , oklejonego roznej masci sportowymi naklejakami.

ps fajną siłke macie w mławie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pan przed 40tką jechał forkiem i ciągnął przyczepkę. Forek oklejony "Jadę Wolno, bo mi wolno" :D

Zapytałem go czy Subaryną da się jeździć wolno :D uśmiechną się i powiedział że tak.

Pozdrawiam - ciekawe czy jest na forum :)

To nie byłem ja z tą przyczepką, ale mogę potwierdzić, że tak, da się Subaryną jeździć wolno, ten pan nie kłamał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Subaraczka, ktorego coprawda niewidzialem ale piekny jego bulgocik roznosil sie w okolicach os. Piltza ,czerwonych makow, Kobierzyńskiej w Krakowie ok godz 21.40-22 az milo przed snem posluchac cos takiego ahhh:-)

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika OBK  koloru jakby takiego jasnozłotego (nie wiem jak określić dokładniej ;) ) z rowerami na dachu, na blachach GD , spotkanego wczoraj około 13 w Krynicy Morskiej :)

Edytowane przez barczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... srebrno-złotego (taki dziwny kolor :P ) ...

... koloru jakby takiego jasnozłotego (nie wiem jak określić dokładniej ;) )...

 

:facepalm: macie zapewne na myśli popularny w tych modelach kolor "szampański"? :mrgreen:  tudzież zwany chyba też "Sunlight Gold Opal"

 

Też wczoraj spotkałem takiego forka ale nie odmachał. Ani niebieski Forek SF, ani Legacy- spotkane w okolicy Imielina/Bierunia. normalka  :yellowcard:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...