Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Pozdrowienia z soboty dla srebrnego Outbacka na WI w Raszynie na ul. Młynarskiej (nie daleko tesco) z prosiakiem na tylnej klapie  :yahoo:

Pozdrowienia z dziś dla czarnej Imprezy w chatbecku z prosiakami w Wawie na ul. 17 Stycznia  :yahoo:

pozdrawiam srebrnego forka s tubro na WE widzianego dziś rano w Raszynie na Niskiej :) Czyzby coraz więcej subaraków w Raszynie? Od razu pozdrowie kolejne subaru z niskiej legacy na czarnych alusach, ale nie wiem czy jest na forum.

To moze bylam ja? :)

Bialy legacy? Sedan?

Pozdro dla czarnego oświniaczonego forka mijanego praktycznie codzennie na krakowskim przedmieściu (napisy "steruj zdalnie" czy jakoś tak na boku).

I jeszcze dla grafitowego hawka sti wczoraj około 14.00, stał zaparkowany na świętokrzyskiej 1.

pozdrawiam srebrnego forka s tubro na WE widzianego dziś rano w Raszynie na Niskiej :) Czyzby coraz więcej subaraków w Raszynie? Od razu pozdrowie kolejne subaru z niskiej legacy na czarnych alusach, ale nie wiem czy jest na forum.

To moze bylam ja? :)

Bialy legacy? Sedan?

Nie nie :) Szare kombi .

Na takiego rodzynka to musiałbym prawie się zatrzymać żeby się pogapić :)

Pozdrowienia dla:

Niebieskiego Hawka STI WZ chyba Przemeq oraz Czarnego GT z lepkami i klatką WD

Spotkanych wczoraj na obwodnicy :).

Dzisiaj na obwodnicy widziane srebrny Blob STI WK.

Pozdro

Edited by _chester_

Pozdro z wczoraj dla załogi białego Gtka z którym to się w CH Arkadia kole 18:00 strąbilismy.....

Pozdro dla Mieszka i małżowinki z którymi wczoraj miałem przypadkowego SPOTa przy porcie praskim :)

:-)

Pozdrowienia dla kierowniczki forka SH XT, rejestracja zaczynająca się od WT, którego to spotkałem i obtrąbiłem w piątek koło 12:00 na Alejach Jerozolimskich przy rondzie przy Reducie. Świniak był, ale kierowniczka wyglądała na zdezorientowaną ;)

Bardzo NIE pozdrawiam osobnika w czarnym Foresterze II na blachach SB co na obwodnicy w Bolesławcu ok.9:00 gonił lewym pasem i uciekając z czołówki wbił mi sie przed maskę zmuszając do gwałtownego hamowania, gdzie mając za sobą kilka autek ryzykowałem ,ze ktoś mi wywali w kufer...

Idiotom lecącym "na pałę" życzę jakiegoś dzwona ,ale aby z tego wyszli i zmądrzeli na przyszłość jeśli im wyobraźnia nie pozwala na logiczne myslenie na drodze :(

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic