Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam srebrnego forka s tubro na WE widzianego dziś rano w Raszynie na Niskiej :) Czyzby coraz więcej subaraków w Raszynie? Od razu pozdrowie kolejne subaru z niskiej legacy na czarnych alusach, ale nie wiem czy jest na forum.

To moze bylam ja? :)

Bialy legacy? Sedan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrawiam srebrnego forka s tubro na WE widzianego dziś rano w Raszynie na Niskiej :) Czyzby coraz więcej subaraków w Raszynie? Od razu pozdrowie kolejne subaru z niskiej legacy na czarnych alusach, ale nie wiem czy jest na forum.

To moze bylam ja? :)

Bialy legacy? Sedan?

 

Nie nie :) Szare kombi .

Na takiego rodzynka to musiałbym prawie się zatrzymać żeby się pogapić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj dla załogi białego Gtka z którym to się w CH Arkadia kole 18:00 strąbilismy.....

Pozdro dla Mieszka i małżowinki z którymi wczoraj miałem przypadkowego SPOTa przy porcie praskim :)

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki forka SH XT, rejestracja zaczynająca się od WT, którego to spotkałem i obtrąbiłem w piątek koło 12:00 na Alejach Jerozolimskich przy rondzie przy Reducie. Świniak był, ale kierowniczka wyglądała na zdezorientowaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo NIE pozdrawiam osobnika w czarnym Foresterze II na blachach SB co na obwodnicy w Bolesławcu ok.9:00 gonił lewym pasem i uciekając z czołówki wbił mi sie przed maskę zmuszając do gwałtownego hamowania, gdzie mając za sobą kilka autek ryzykowałem ,ze ktoś mi wywali w kufer...

Idiotom lecącym "na pałę" życzę jakiegoś dzwona ,ale aby z tego wyszli i zmądrzeli na przyszłość jeśli im wyobraźnia nie pozwala na logiczne myslenie na drodze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...