Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pozdrowienia dla starszego(ode mnie) Pana w srebrnym, oświnionym Hawk-u N/A, z którym wymieniliśmy pozdrowienia k. godz. 15:00 W Piotrowicach, na Armii Krajowej.

A to nie był przypadkiem mój Hawk ? Bo opis by pasował. Prowadził mój ojciec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrowienia dla kierowcy czerwonej wanny N/A ubranej w złote kapcie , na blachach DB,widzianego dwukrotnie w okolicy Przełęczy Kowarskiej :)

Może chodziło o mnie bo ostatnio śmigałem do Podgórzyna po części :)

 

całkiem możliwe jeśli to było w piątek i chyba była biała trzoda na lusterku ;) kapciuszki fajniutkie, ale tłumik coś nie tak mruczył ;)tak nie bokserowo albo mi się  zdawało :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika kozackiej nowej Imprezy STI w sedanie w jedynie słusznym kolorze, na wylocie z Ostrowca Świętokrzyskiego. Świniaka nie dostrzegłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonego Lanosa STI dziś jeżdżącego w Duczkach.

Znam kolegę :) Opierdziel dostał w robocie u mnie jak przyjechał po olej, że posiadając te auto powinien kulturalnie odmachać właścicielowi innego Subaru ;) Nie siedzi na forum bo nie ma czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wojtka jeśli dobrze pamiętam właściciela bugeye blue mica wrx zaparkowanego na ul. Borowskiej koło Kościoła koło garaży od podwórka :) Kilka razy widziany na ul. Brücnera numery tablic 555, białe felgi, światła sti :)

 

Ps. Mieszkasz tu na Borowskiej ? Czy tylko odwiedziny jakieś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałam dzisiaj obok wielkiej, oszklonej wystawy i zobaczyłam odbicie moi rebny szczały ze mno w trzewiach i z ty okazji chciałam się serdecznie pozdrowić.

 

matka


Przejeżdżałam dzisiaj obok wielkiej, oszklonej wystawy i zobaczyłam odbicie moi rebny szczały ze mno w trzewiach i z ty okazji chciałam się serdecznie pozdrowić.

 

matka

Ma sie rozumić odpozdrawiam równie serdecznie.

 

odbicie


Przejeżdżałam dzisiaj obok wielkiej, oszklonej wystawy i zobaczyłam odbicie moi rebny szczały ze mno w trzewiach i z ty okazji chciałam się serdecznie pozdrowić.

 

matka


Przejeżdżałam dzisiaj obok wielkiej, oszklonej wystawy i zobaczyłam odbicie moi rebny szczały ze mno w trzewiach i z ty okazji chciałam się serdecznie pozdrowić.

 

matka

Ma sie rozumić odpozdrawiam równie serdecznie.

 

odbicie

Serdecznie dziękuję za odpozdrowienia

 

matka

 

No dobra, mnie też było miło

 

odbicie

 

To dla mnie ważne, bo nikt mnie dawno nie pozdrawiał

 

matka

 

Sie romazałaś 

 

odbicie

 

Rozczuliłam sie

 

matka

 

dej se już siana

 

odbicie

 

Nie bądź niegrzeczny

 

matka

 

Odwal sie stara babo

 

odbicie

 

Ty chamie!!!

 

matka

Edytowane przez Waldemar Biela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika pięknego STI na numerach KR... w jedynym słusznym kolorze, z którym ostatni raz omrugałem się na (bodajże) Górze Borkowskiej o 19.15.

Wiem już czemu zmieniłem audio w Forku - po to, żeby je wyciszać gdy przyjdzie mi posłuchać tak pięknie gadających Subaryn jak Twoja :-)

Pięknie wyszedłeś na nagraniu z wideorejestratora :-)

 

Czy aż do Krakowa muszę jechać, by się popozdrawiać? ;-)

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wojtka jeśli dobrze pamiętam właściciela bugeye blue mica wrx zaparkowanego na ul. Borowskiej koło Kościoła koło garaży od podwórka :) Kilka razy widziany na ul. Brücnera numery tablic 555, białe felgi, światła sti :)

 

Ps. Mieszkasz tu na Borowskiej ? Czy tylko odwiedziny jakieś? :)

Wojtka, Wojtka dobrze pamiętasz ;) kurcze wszystko się zgadza z tym moim autem ale to chyba jednak nie ja;) Chyba, że ktoś z rodziny podkradł mi auto wczoraj:P Przy borowskiej nie mieszkam, jeśli faktycznie był to mój samochód, to tylko przypadkowe miejsce postoju. Ja bardziej przesiaduje po stronie wspomnianego Kochanowskiego/Brucknera.

 

Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że mogę Cie pozdrowić również!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla starszego(ode mnie) Pana w srebrnym, oświnionym Hawk-u N/A, z którym wymieniliśmy pozdrowienia k. godz. 15:00 W Piotrowicach, na Armii Krajowej.

A to nie był przypadkiem mój Hawk ? Bo opis by pasował. Prowadził mój ojciec :)

 

 

 

Na początku sobie pomyślałem, że to chyba ojciec od Tommiego, więc chyba by się zgadzało. ;)

Pozdrowione 2 raz w Piątek przed Wszystkimi Świętymi w Murckach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie powoli zaczynać denerwować brak reakcji na pozdrowienia  strony kierowników oklejonych Subaru (i nie tylko zresztą). Nie wiem jak to jest - ale pewnie są tacy, którzy naklejają świnki bo widzieli na innych Subaru ale nie wiedzą o co kaman a z drugiej strony zdarza się że ktoś taki samochód kupił a teraz nie wie dlaczego do niego machają albo mrugają. W każdym razie może zaapeluję, żeby zrywać naklejki jeśli sprzedajemy samochód komuś nie znającemu tej pięknej idei ;) A przy okazji, żeby nie było że nie w temacie piszę: pozdrowienia z dzisiaj z rana dla kierowcy srebrnego WRX wyprzedzonego gdzieś za Runowem w kierunku na Tarczyn, który to niestety nie zareagował na moje pozdrowienia :( I jeszcze zaległe dla Toyoty Yaris z oświniaczonymi lusterkami, z która to mijałem się na drodze do Kozienic kawałek za Głowaczowem w minioną sobotę, czyli pierwszego listopada

Edytowane przez jasiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...