Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy odwiedzili drift open w Krakowie  ;) 

sobota:

niebieski blob STI (blachy SZO....)

czerwona wolnossąca Imprezka (blachy KR...)

niebieski legacy/outback(??) na złotych felgach (stojący przy wejściu)

niedziela:

biały hatchback w omalowaniu Subaru (blachy KR...)

granatowy outback

Forester (chyba srebrny, albo jakiś taki podobny...) 

Tylko Forek miał świnkę na lusterku  ;)

Jak ktoś jeszcze był, a nie napisałam (nie widziałam auta) - również pozdrawiam  ;)  

Odpozdrawiam, miałem właśnie pisać, bo zdaje się że Cie widziałem jak Celiną wyjeżdżałaś w sobote po zakończeniu, moja biała stała pod PK :)

prawdopodobnie mnie - byłam całą sobotę i całą niedzielę (przy okazji promując budowę toru) :P

ale tego, że Celinkę ktoś tu rozpozna to bym się nie spodziewała... ale miło  ;) 

trzeba było zaczepić, zatrzymać  ;):P  bo ja niestety mam dar do nierozpoznawania ludzi...  :( 

• Replies 64k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam kierowce klasyka, ktory zaparkowal wczoraj ok. 18 przy boisku na ul.Koncertowej. Tez grasz w Lidze Ursynowa?

Dzięki, odpozdrawiam :) Niestety nie gram, przyjechałem widzieć się ze znajomymi, którzy w niej pykają ;) btw. nie widziałem innej świnki tam ? Czyżbym się nie rozglądał ? :P 

Pozdrawiam kierowce "szampanskiego" outback'a RJ... widzianego w Chełmie na rondzie przy ul. Rejowieckiej około godziny 10. Pozniej około 11 kierowce "dziadka", który przyjechał z Lublina prawdopodobnie naprawiać koparkę lub dźwig.

prawdopodobnie mnie - byłam całą sobotę i całą niedzielę (przy okazji promując budowę toru) :P

ale tego, że Celinkę ktoś tu rozpozna to bym się nie spodziewała... ale miło  ;) 

trzeba było zaczepić, zatrzymać  ;):P  bo ja niestety mam dar do nierozpoznawania ludzi...  :(

Byłem zupełnie incognito, żadnego forumowego dodatku :) Spoko, ja ludzi najczęściej po samochodach kojarzę, na ulicy jakbym spotkał to na pewno bym nie ogarnął :D

Byłem zupełnie incognito, żadnego forumowego dodatku :) Spoko, ja ludzi najczęściej po samochodach kojarzę, na ulicy jakbym spotkał to na pewno bym nie ogarnął :D

oj tam  :P i tak trzeba było zaczepić  ;)  

No po autach ok (sama tak też mam), ale właśnie nie spodziewałabym się tego, że Celicę ktoś tu rozpozna....  :P  ;)   

Pozdrawiam użytkownika RadziejS z czarnego forka turbo. Machałem Ci jak wyjeżdżałem z błotnej w Raszynie. Ja byłem w firmowej skodzie fabii kombi. :)

Serdecznie odpozdrawiam. Zorientowałem się, że jest machane w ostatniej chwili i podniosłem już rękę ale raczej nie zauważyłeś. Tak coś sądziłem, że to musisz być Ty (potem jeszcze awaryjki zauważyłem) :)

Pozdrowienia dla kierownika oswiniaczonej białej turbowanny spotkanej dzisiaj

w Piasecznie . 

P.s. często cię widuje na trasie z Konstancina do Baniochy 

mieszkasz gdzies w okolicy?

Edited by Makumba

Pozdrawiam wszystkie subary ze świnką widziane w Karpaczu i okolicach w dniach 15 - 25 września.

Srebrna Impreza oklejona na niebiesko-biało-czerwono  z boxem na dachu  :P

Katowice 18.27

Pozdrowienia dla Edyty, którą minąłem na Brynowskiej przed światłami koło OBI, ciągnącej w kier. Mikołowa. :)

Jechałem z przeciwka ciemno zielonym Ignasiem na razie nie oznakowanym.

Kraków, ul. Cegielniana, piątek, ok. 18:00: pozdrawiam obtrąbionego i obmachanego (ze wzajemnością) Forumowicza ze świnką na srebrnym lusterku :)  Kto zagląda w moje rejony, przyznać się! :P Twarz wydała mi się znajoma, ale z moją (nie)pamięcią do twarzy to różne "zwidy" można mieć  :unsure:   Wracałeś może od gazowników z m-Gas???

Edited by Tichy

Dzisiaj w Bolesławcu ,ok.14:30 w centrum miasta obmachane oświniaczone na lusterkach czerwona Impreza GC na blachach DJA :) Kierownik skupiony na jeździe ,ale pasażerka szybko odmachała-chyba ludzie w temacie :)

Kraków, ul. Cegielniana, piątek, ok. 18:00: pozdrawiam obtrąbionego i obmachanego (ze wzajemnością) Forumowicza ze świnką na srebrnym lusterku :)

Lusterko jest czarne, ale auto srebrne ;)

Wracałeś może od gazowników z m-Gas???

Nie mam gazu, ale pracuję w pobliżu.

Kraków, ul. Cegielniana, piątek, ok. 18:00: pozdrawiam obtrąbionego i obmachanego (ze wzajemnością) Forumowicza ze świnką na srebrnym lusterku :)

Lusterko jest czarne, ale auto srebrne ;)

Wracałeś może od gazowników z m-Gas???

Nie mam gazu, ale pracuję w pobliżu.

Ooooo, sam Wielki Moderator Aflinta mi się "trafił"! :bowdown:  Dobrze, dobrze, znajomości trzeba mieć wszędzie ;)

A istotnie, nie pamiętałem koloru lusterka, ale auto na pewno srebrne, więc ekstrapolowałem - jak widać błędnie.

Skoro pracujesz w pobliżu, to będziemy się zapewne często widywać, bo ja w pobliżu mieszkam :) 

Na szczęście wyglądasz sympatyczniej niż Beavis z Twojego awatara, nie widziałem też żadnej broni automatycznej, auto też bez granatnika na dachu, więc może Aflinta nie taki straszny, jak się maluje :biglol:

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic