Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kierownika srebrnego gacka II kombi na blachach DJE widzianego w Mysłakowicach - było machane z obu stron :)  oraz pozdrowienia dla kierownika błękitnego gacka IV na trasie między Jelenią a Lubaniem , było machane ale tablic nie zauważyłem :)

 

Odpozdrawiam - jak zwykle fajne urozmaicenie w długiej trasie :) Machanie działa lepiej niż RedBull!

Przy okazji: w srebrnym outbacku przede mną jechał @bakkz :biglol:

 

A kawałek za Jelenią w przeciwnym kierunku poruszała się kolumna dwóch imprez (srebrny robal i błękitny lanos) - ktoś stąd?

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam Pana Jarka wypatrzonego w swoim legaccy przy Placu Bema :)

Pozdrowienia rownież dla kierowników w Forysiu na Jedności Narodowej ze świniami na klapie i lusterkach około godziny 17 +/- :) oraz forka II generacji :) napotkanego przy galeri dominikańskiej na awaryjki odpowiedział długimi wiec mną nadzieje forumowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich, którym w sposób ciągły, acz niezamierzony udaje się podbudowywać moją chęć nabycia Subaru... 

 

Odpozdrawiamy.

Tylko wiedz, że to droga jednokierunkowa i z dużą ilością zakrętów ;) (no ale zakręty w subaru to przyjemność)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- czarnego Forka S-Turbo WSC na wiadukcie nad trasą AK

- czarnego GT-ka na złotych z blendą na przedniej szybie pitstops, stojącego naprzeciwko cmentarza powązkowskiego

- srebrnego Forka z Plejadowym numerem 328 jadącego Smoczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy pięknego, matowego Outbacka na numerach KTT... mijanego na rondzie, gdy owy kierujący wyjeżdżał na nie z ulicy Waksmundzkiej. Kolega chyba nie zwraca uwagi na uśmiechniętych i pozdrawiajacych go funkcjonariuszy z oznakowanego rajdowozu na numerkach HPG... ;-) Może przez okulary przeciwsłoneczne :-P

 

Ps. Świnka była...

Ps. 2 Kubeusz... Co w tym dziwnego? Tez lubimy czuć frajdę z jazdy. Zwłaszcza zimą ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radek_shin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. 2 Kubeusz... Co w tym dziwnego? Tez lubimy czuć frajdę z jazdy. Zwłaszcza zimą ;-)

Kto widział "Drogówkę" ten wie :biglol: (no przecież niebieski GT-ek tam występował...) :mrgreen::ph34r:

I to jeszcze w fajnych scenach;-))))

Fakt że fajny był!!!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla wszystkich, którym w sposób ciągły, acz niezamierzony udaje się podbudowywać moją chęć nabycia Subaru... 

 

Odpozdrawiamy.

Tylko wiedz, że to droga jednokierunkowa i z dużą ilością zakrętów ;) (no ale zakręty w subaru to przyjemność)

 

Też tak miałem ;-) i potwierdzam .... Odpozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z pulawskiej dla Kierownika machajacego mi z fiata punto (przepraszam ze nie zalapalem od razu o co kaman, ale wstalem dzisiaj o nieludzkiej porze pierwszy raz po urlopie), odmachalem ale tez odpozdrawiam :) I chwile pozniej na tej samej pulawskiej, tylko w druga strone, najpierw uslyszalem a potem zobaczylem w lusterku zabe i Kubeusza (chyba) - rowniez pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy pięknego, matowego Outbacka na numerach KTT... mijanego na rondzie, gdy owy kierujący wyjeżdżał na nie z ulicy Waksmundzkiej. Kolega chyba nie zwraca uwagi na uśmiechniętych i pozdrawiajacych go funkcjonariuszy z oznakowanego rajdowozu na numerkach HPG... ;-) Może przez okulary przeciwsłoneczne :-P

 

Ps. Świnka była...

Ps. 2 Kubeusz... Co w tym dziwnego? Tez lubimy czuć frajdę z jazdy. Zwłaszcza zimą ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Radiowóz widziałem, ale bardziej skupiłem się na chowaniu telefonu, niż na pozdrowieniach od funkcjonariuszy............ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Radiowóz widziałem, ale bardziej skupiłem się na chowaniu telefonu, niż na pozdrowieniach od funkcjonariuszy............ ;)

 

Uno - my nie drogówka, za wynikamy nie biegamy  ;)

Secundo - my nie "Zakopiany" co "firmowych" karzemy  :P

 

BTW - skrobnij na PW namiary. Gdy będziesz w okolicach chętnie z bliska sobie ten lakier obejrzę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...