Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnej Imprezy w kombi oklejonej prosiakami z którym zamieniłem kilka słów w niedziele na parkingu przy torze wyścigowym na Służewcu :) (nie nie nie obtarłem Ci boku hahah ) :biglol::yahoo:

Niach...!!! Twoje pozdrowienia pisane czymś dziwnym dekorują słonecznik... :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnej Imprezy w kombi oklejonej prosiakami z którym zamieniłem kilka słów w niedziele na parkingu przy torze wyścigowym na Służewcu :) (nie nie nie obtarłem Ci boku hahah ) :biglol::yahoo:

Niach...!!! Twoje pozdrowienia pisane czymś dziwnym dekorują słonecznik... :-)))

 

 

Nie mam pojęcia co to było hahah  :P skoro długopisu nikt nie miał to pisze się tym co pod ręką :D pozdr i do zobaczenia raz jeszcze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnej wanny WWE z żółtymi świniakami na lusterkach zaparkowanej na Gocławiu pod Rossmanem na Bora-Komorowskiego

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnej Imprezki na Bobrowieckiej ok. 11.

 

To chyba pierwszy raz, kiedy zauważyłem u kogoś prosiaka na lusterku, zdążyłem machnąć i jeszcze zobaczyć odmachnięcie.

To dlatego, że uliczka była wąska, w miarę wolno się jechało i był czas się rozejrzeć ;-)

Straż Miejska atakuje czarną Imprezę na Postępu!!!

To przyznać się, komu dziś na Mokotowie służby sholowały autko !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakum rozczarowałeś mnie. Nie dość, że zaparkowałem na Twoim miejscu (róg parkingu przy Wielopole / Dietla), obok imprezy z kolorowymi świnkami to jeszcze na całą noc... A Ty... przespałeś  :question::toobad::P

 

Pozdrawiam mimo to!

23- go to ja w Gruzji byłek :P  Ale mimo to odpozdrawiam ;)  :)

 

 

 

bakum rozczarowałeś mnie. Nie dość, że zaparkowałem na Twoim miejscu (róg parkingu przy Wielopole / Dietla), obok imprezy z kolorowymi świnkami to jeszcze na całą noc... A Ty... przespałeś    Pozdrawiam mimo to!

Z Gruzji wujowo Wielopole widać. Wiesz, krzywizna globu i takie tam  ;)

 

Oooo to,to właśnie :biglol:
Edytowane przez bakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se zapomniałam i teraz przypomniałam:
Pozdrowienia z niedzieli (10.08) dla:

Zielonej Imprezy "śledzonej" na trasie Olkusz-Kraków, rej KT... 
bakum'a (??) na Zielińskiego

i wszystkich innych Subarek spotkanych po drodze (dużo ich było, więc nie wszystkie pamiętam, ale świnek nie miały)
 

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla DAF'a Imprezy stojącej na pk policji a zarazem dla Twojego Forka stojącego na pk biedronki - piękny ON :P:yahoo:

 

dla srebrnego Legacy ? starszej daty na WPR w Górze Kalwarii z trzodą na lusterku :D

Edytowane przez Adson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla DAF'a Imprezy stojącej na pk policji a zarazem dla Twojego Forka stojącego na pk biedronki - piękny ON :P:yahoo:

 

dla srebrnego Legacy ? starszej daty na WPR w Górze Kalwarii z trzodą na lusterku :D

 

Aaaaa dzięki dzięki, odpozdrawiam gorąco, zawsze miło. Niestety widzieć Ciebie w tym dniu nie było mi dane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knurek, on 23 Jul 2014 - 22:21, said: bakum rozczarowałeś mnie. Nie dość, że zaparkowałem na Twoim miejscu (róg parkingu przy Wielopole / Dietla), obok imprezy z kolorowymi świnkami to jeszcze na całą noc... A Ty... przespałeś :question::toobad::P Pozdrawiam mimo to! 23- go to ja w Gruzji byłek :P Ale mimo to odpozdrawiam ;):)

te kolorowe świnki to mój inwentarz :D , pozdrawiam również :)

 

 

pozdrawiam również machającego kierowcę Subarki wczoraj na Blichu

i jeszcze jednego we wtorek spotkanego na Lea :)

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...