Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

• Replies 63.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

Pozdrawiam niebieską Imprezę z żółtym świniakiem na lusterku mijaną około 11:50 w Libiążu na DW780. Niestety pogoda była kiepska, słaba widoczność i spotkanie na łuku drogi, stąd brak reakcji :/

Kraków, koło 18:00, ul. Tischnera - pozdrawiam srebrną Hondę z "groźną" świnką na klapie z tyłu. Tak byłem zaskoczony świnką na Hondzie, że nie zdążyłem mrugnąć, a potem było za późno, bo pojechaliśmy w różne strony ;)

Pozdrowienia dla srebrnego Hawka WRX który 5 minut temu wjechał na parking pod moim

domem w Warszawie Wesołej.

Pozdrawiam mame tate brata i przy okazji kierownika czarnej imprezki smigajacego dzis po 17 na Starorudzkiej w Lodzi, tylko jakos chyba wpatrzony byl radio :)

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego forestera spotkanego przy basenie wodnik na Gocławiu.

nwdk.jpg

felgi zmieniles? ;-)

Akurat na tych felgach mam letnie opony, a zimowe opony pozostały na tych felgach które mamy od nowości ;)

Kojarzy ktoś Imprezę ok 99rr. niebieski sedan N/A DJA 4873 ? Stoi zaparkowany w Koszalinie pod Jednostką Woj....  świnki są więc pozdrawiam bo moje też tam stoi ;)

Moje okolice , Jawor , ale nie orientuje sie kto tam świniaczem powozi ,kolezanki z jawora sie zapytam czy sie orientuje ;)

Pozdrowienia dla srebrnego Buga na WW... , niebieskiego GT stojącego obok pętli autobusowej i VX-a widzianych dziś po południu na ul. Powsińskiej w Warszawie. Oczywiście pozdrowienia dla chłopaków z Bady-Cars :) i forumowicza spotkanego u nich w czarnej imprezie kombi wraz z swoją połową :)

Edited by niebieski708

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy (SZY...) mijanej w Bystrej oraz białego "lanosa" w Bielsku na wysokości Gemini Parku oraz wszystkich mijanych w Wiśle. Głównie imprezy kombi...chyba z 10 sztuk

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Granatowa wanna NSZ gdzieś koło E.Wedla ok 11. Pozdrawiam z drewaniaka.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia dla oświniaczonego (na różowo!) Forka, mijanego w Krakowie ok. 16:00 na Al. Pokoju. Machałem, uśmiechałem się, ale jakoś bez odzewu... :cry:  Dziwne, bo moje białe, odblaskowe świnki na czarnych lusterkach kłują w oczy :)  Przyznać się, kogo spotkałem? ;)

Pozdrowienia dla Buncha jadacego Mondeo, ktorego sledzilem dzisiaj od POW, przez ŻiW, 17 Stycznia, aż po Mokotów.

Ta biala Fiesta w Twoim tylnym lusterku to ja :)

Pozdrowienia z wczoraj dla czarnego forka sTurbo w miejscowości Ostrówek :)

i dla kierownika srebrnej Imprezy z kurnikiem widzianego wieczorną porą, na WGR w Górze Kalwarii z czarną trzodą na lusterku :yahoo:

i dla czarnego Legacy na LPU również w Górze Kalwarii :)

Edited by Adson
  • aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic