Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

pozdrowienia z wczorajszego dnia

dla srebrnego forka 158 - konnego na WJ na Targówku

Targówek tak, Foryś tak, srebrny tak, WJ tak, ale do 158 koni nie przyznaję się :(

Ten forek co pozdrawiałem był bez świnek, a Ty zapewne masz :P

Pozdrowienia dla wiśniowego forka sTurbo na WLI z prosiakiem na lusterku stojący na placu straży pożarnej w Zwoleniu :yahoo:

Edited by Adson

Pozdrowienia dla kierownika beżowego (?) WRX hatchback, z którym jechaliśmy w poniedziałek w Łodzi, Śmigłego-Rydza i Broniewskiego. Świnia na lusterku była, pomachane też :)

Dziś koło 7 śmignal mi srebrny robal kombi, kątem oka zauważyłem świnie wiec pozdrawiam ;)

Pozdrawiam rownież kierownika legasia, z którym kilka razy spotkałem sie w okolicach Powsina ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Pozdrowienia dla srebrnego Gt-ka w sedanie spotkanego dzisiaj ok. 15:30 na al. katowickiej w kierunku Warszawy. Stałem na światłach do skrętu w lewo. Oj tam to chyba był mocny wydech wsadzony!

Pozdrowienia dla czarnego forka 2.5 XT na WN z trzodą na lusterku na Puławskiej w Wawie   :yahoo:

dla czarnego forka z kurnikiem i trzoda na lusterku stojącego w miejscowości Baniocha przy Stacji Kontroli Pojazdów  :yahoo: 

i dla DAF'a - wkurzona ta trzoda Twoja :biglol:  :angry:  :yahoo: 

Uwaga!!!

Pozdrawiam kierownika jasnego Libero, który kręci sie po wilanowie i raz mi odmachal nawet:) Blachy SC.

Uczciwie uprzedzam, ze następnym razem zajeżdzam drogę i nie bedzie litości... muszę to to obejrzeć z każdej strony :)

pierwsze dla klasyka, niebieskiego GT autoadamski.pl na Handlowej przed południem

drugie dla oświniaczonego srebrnego turbo Forysia przed Tesco na Stalowej w samo południe

Pozdrowienia dla srebrnego Gt-ka w sedanie spotkanego dzisiaj ok. 15:30 na al. katowickiej w kierunku Warszawy. Stałem na światłach do skrętu w lewo. Oj tam to chyba był mocny wydech wsadzony!

widziałem stałes w tłumie na lewoskrecie zielonym GT pozdrawiam

Pozdrowienia dla czarnego forka 2.5 XT na WN z trzodą na lusterku na Puławskiej w Wawie   :yahoo:

dla czarnego forka z kurnikiem i trzoda na lusterku stojącego w miejscowości Baniocha przy Stacji Kontroli Pojazdów  :yahoo: 

i dla DAF'a - wkurzona ta trzoda Twoja :biglol:  :angry:  :yahoo: 

Eeeee jak tam wkurzona. Agresywność "0" :) . Oczywiście odpozdrawiam gorąco.

Pozdrowienia dla srebrnego GT nr rej DJ... widzianego w piątek na S8 Wawa - Piotrków i dla niebieskiego GT kombi wolnossaka z soboty na S1 Bielsko-Biała.

Edited by chris_air

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic