Jump to content
pumex1

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Kraków, 2014.01.03., po 7:00, okolice os. Podwawelskiego/Komandosów (nigdy nie wiem, jak się oficjalnie nazywa):

pozdrowionka dla czarnego Forka (od czarnego Forka), który wraz ze mną ładnie przepuszczał panią na przejściu i mi machał (też machałem) :) Filmik nawet powinien mi się nagrać, bo rejestrator jak zwykle włączony ;) Kobieta musiała być w szoku, że zazwyczaj te wszystkie "ryczące", "pędzące", "wyścigowe" Subaru próbują ją rozjeżdżać, a tu nagle dwa jednocześnie kulturalnie ją na przejściu przepuszczają :biglol:

pozdrowienia dla dwóch Imprez spotkanych wczoraj ok. 22 na Wołoskiej z Racławicka , przyznam się, że czarnej nie zauważyłem, chociaż stała obok :)

pozdrawiam @@Boombastic i jego potFORKA! Dzieki za rundke na prawym! Caly czas geba mi sie cieszy.. hehe :)

pozdrowienia dla dwóch Imprez spotkanych wczoraj ok. 22 na Wołoskiej z Racławicka , przyznam się, że czarnej nie zauważyłem, chociaż stała obok :)

Odpozdrawiam! :)

przyznam się, że czarnej nie zauważyłem, chociaż stała obok

Boś się zapatrzył na tylny zderzak tej niebieskiej ;-)

Pozdro :)

Pozdrowienia dla złotego OBK spotkanego dzisiaj w Legionowie. Późno usłyszałem klaksonik ale żonka uratowała honor i zdążyła pomachać ;)

Pozdrowionka dla kierownika forestera błyskającego awaryjnymi na skrzyzowaniu Wrocławskiej i Powstańców Śląskich (koło Statolil) około godzinę temu - widziałem cię :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Subarumaniaków na Nowy Rok :)

To byliśmy my :yahoo:

Również Pozdrawiamy :)

pozdrówki dla forumowego forka srebrnego z pomarańczowym pasem, wyprzedzanym dziś na A1, ja jechałem sluzbową fabia i mrygałem awaryjnymi

Dzisiaj na Wawelskiej około 15tej mijałem czarnego WRX-a bloba kombi, mrugałem, machałem, ale kierowniczka NIC. :( W każdym razie - pozdrawiam.

Pozdrowienia dla złotego OBK spotkanego dzisiaj w Legionowie. Późno usłyszałem klaksonik ale żonka uratowała honor i zdążyła pomachać ;)

Odpozdrawiam! Klakson to trochę nietypowy sposób zwrócenia uwagi, ale okazał się skuteczny :)

Kraków

Pozdrowienia dla Mondeo ze świniakiem i siemanko na klapie, którego wypatrzyłem dziś na dawnym rondzie Ofiar Katynia. Numery WE albo WD, już nie pamiętam, jakoś po 11 to było ;)

Pozdrawiam @@car1961 i przy okazji bardzo dziekuje za pozyczenie sondy lambda! :)

Pozdrawiam czarnego Buga wrx'a lecącego za mną w strone Kłodzka :).

witam,

znowu mi obrodziło spotkaniami, także leci po kolei co pamiętam (wszystko z dzisiaj) :

1. parking LIDLa przy Kasprowicza około 10 rano granatowy legacy kombi oklejony forumowo na klapie i lusterku (ja podjechałem czarnym blobem i stanąłem pod samymi kasami B) ) poza nami na parkingu jeszcze dwa nieoklejone forestery, które oczywiście też otrzymują pozdrowienia :)

2. granatowy forester skręcający w lewo do Reduty z Alei Jerozolimskich, było pewnie około 13, co prawda brak świnki ale tylna klapa szczelnie pokryta naklejkami z off-roadów w których auto brało udział, imponująca kolekcja :bowdown: wymienione porozumiewawcze spojrzenie z Panią za kółkiem :hi:

3. dokładnie w tym samym czasie w lewo z Reduty w Aleje Jerozolimskie skręcał GTek z blachami LKR (chyba.. późno się zorientowałem bo grzebałem przy radiu i tylko mi mignął w kącie oka)

4. granatowy, oklejony forester na parkingu pod Leroy Merlin jakoś około 13:45, ustąpił mi pierwszeństwa do wyjazdu z alejki parkingowej, było podziękowane i odmachane :D

poza wymienionymi spotkaniami 3-go stopnia minąłem dziś w ciągu dnia jeszcze z 10 przeróżnych subaru, ale w zbyt dalekiej odległości na cokolwiek, tym niemniej pozdrawiam wszystkich :)

Pozdrowienia dla srebrnego WRX kombi z różową świnką, którego dziś zaatakowałem na Wyszogrodzkiej ;)

Edited by elmo

Pozdrowienia dla srebrnej turbowanny na złotych, która przemknęła około 11 .przez skrzyżowanie obok MC donalda w Tarnowie

Przed około godziną na parkingu przed Lidlem na Conrada widziana srebrna impreza WRX blob - piękny dźwięk, ja stałem akurat w pobliżu. Pozdrawiam.

Pozdrowienia dla nieoświnionego WRXa bug kombi na numerach WR na S7 w kierunku W-wy dziś ok. 17:30. Po awaryjnych nie było odzewu, może nieforumowaty?

Edited by yagoolar

Krzychu91--jaki kolor tego buga? jak srebrny to Ja i odpozdrawiam :)

pozrowienia dla czarnego buga kombi stojacego pod SKY-Towerem wieczorem we wrocławiu na DW ....(nie pamietam jaki to był dzien), parkowałem passatem b5 kombi

oraz dla bordowego subaru kombi stojącego na Słonimskiej na rogu (outback chyba) :)

Pozdrowienia z wczoraj dla forka III gen na WG w galeri słonecznej w Radomiu :)

i dla srebrnego forka 2.5 XT na WG jadącego ul. Mieszka I również w Radomiu :)

Pozdrowienia dla nowego Forestera, z którym mijałem się dzisiaj ok. 15.00 w okolicach Magnuszewa ( kiwaka w obie strony była choć trzody nie dostrzegłem ) i dla czerwonej Imprezy w sedanie na LU ...... wyjeżdżającej z Kozienic w kierunku Warszawy tak gdzieś ok. 16.00, oraz dla kilku innych subaraków widzianych dzisiaj na trasie Piaseczno - Kozienice.

Pozdrowienia dla kolegi kamilwro :) widziany na Rakietowej.

Giżycko

pozdrowienia dla kierownika granatowego GT z czerwonymi chlapaczami i swinia na lewym lusterku tablice NWE

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego (o ile dobrze pamiętam) WRXa, spotkanego w piątek na Zielnej w Warszawie około 17:30. Jechałem białym oświnionym korpodieslem, a prowadziła żona. Kierowca był mocno zdziwiony widząc świnię na lusterku :-)

Pozdrowienia dla niebieskiego Legacy na LUB przejeżdzającego ok. godz 9 przez Zwoleń

i w tym samym czasie dla forka III gen. na EPI :)