Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro z dzisiaj dla:

 

srebrny dziadek Legac kombi, który się mył na BP na Ostrobramskiej

srebrny Forek na Płowieckiej w strone centrum

niebieski bug kombi w StarejMiłosnej

 

wszystko pomiędzy 12:30 a 13ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek wieczorem (jakoś po 22) w Galerii Mokotów - chyba trafiłem na mały zlot

witaj na forum B)

 

zapraszamy na spoty, najczęściej w czwartki czytaj tutaj: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/4399-warszawa-spoty-forumowe/page__st__34625#entry1935810

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj między 8.30-9.00 dla:

- kierownika oświniaczonego legacy (otb?) w WPR na WPR 51xxx ;) mijanego przy stacji Shell. Kierownik wyglądał na zdziwionego ;)

- kierowniczki niebieskiego hawka WRX na WGM, widzianej na jerozolimskich przed Leroy. Świniaków nie widziałem, za to wiele innych naklejek na klapie z tyłu. Miałem wrażenie, że kierowniczka nie bardzo wiedziała o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrawiam kierownika mazdy 6 oświniaczonej, spotkanego na ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie około 14.20, mocno mnie zaskoczył ale kiwki z jego strony brak.

sebxyz

Jeśli świniacz był pomarańczowy na szarej mazdzie to odpozdrawiam w imieniu kolegi ;) Uczulałem go że może być pozdrawiany przez kierowców Subaru i ma odwzajemniać kiwki jeśli chce godnie mieć świnie na lusterku inaczej zostanie jej pozbawiony i zesłany na banicję :evil2: Poza tym pozdrawiam kierownika srebrnej Imprezy GT widzianego przed 8 na skrzyżowaniu Pstrowskiego z Synów Pułku w ostatniej chwili zauważyłem ale kiwki brak.Jak również dla kierownika Imprezy WRX STi srebrnej widzianego przed 10 jadącego w stronę Nagórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrówki dla niebieskiego bliźniaczego forka który trąbił na mnie na Wincentego róg kołowej :) machałem ale nie wiem czy nie za późno, noc ciemno a tu taki atak pozdrówek

Jezeli to był poniedzielek ok. 22.10 to byłem ja:) -trabilem na srebrnego forka

-ale nie niebieskim tylko czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrawiam kierownika mazdy 6 oświniaczonej, spotkanego na ul. Dywizjonu 303 w Olsztynie około 14.20, mocno mnie zaskoczył ale kiwki z jego strony brak.

sebxyz

Jeśli świniacz był pomarańczowy na szarej mazdzie to odpozdrawiam w imieniu kolegi ;) Uczulałem go że może być pozdrawiany przez kierowców Subaru i ma odwzajemniać kiwki jeśli chce godnie mieć świnie na lusterku inaczej zostanie jej pozbawiony i zesłany na banicję :evil2: Poza tym pozdrawiam kierownika srebrnej Imprezy GT widzianego przed 8 na skrzyżowaniu Pstrowskiego z Synów Pułku w ostatniej chwili zauważyłem ale kiwki brak.Jak również dla kierownika Imprezy WRX STi srebrnej widzianego przed 10 jadącego w stronę Nagórek.

Witam

Tak szara mazda, ta sama, zerwać stopnie z naramienników :biglol: (pozbawić świniaków) za brak kiwki :biglol: .

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...