Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Pozdrowienia dla kierownika Imprezy GT kombi na nyskich blachach ONY...., z dużym napisem na przedniej szybie "forum.subaru.pl" widzianego dzisiaj około 08.00 na opolskiej obwodnicy.

Odpozdrawiam. Niestety nie GT, tylko skromne GL.

A naklejka na szybie, to jeszcze pozostałość po prologu Świdnickiego ;)

Pozdrowienia dla kierownika Imprezy GT kombi na nyskich blachach ONY...., z dużym napisem na przedniej szybie "forum.subaru.pl" widzianego dzisiaj około 08.00 na opolskiej obwodnicy.

Odpozdrawiam. Niestety nie GT, tylko skromne GL.

A naklejka na szybie, to jeszcze pozostałość po prologu Świdnickiego ;)

Bulgotał jak GT, dałbym głowę, że widziałem wlot na masce ;)

pozdrawiam brać forumową widzianą na Torze Jastrząb w sobotę

Kugi'ego widzianego w ostatnim tygodniu dwukrotnie :)

forumowicza RTR widzianego w jego wspaniałej maszynie wczoraj na zjeździe z autostrady na Puławską w stronę centrum

kierownika białego Legacy kombi (chyba z trzodą na przednim lusterku), który wczoraj wieczorem podróżował ulicami Nowoursynowską, Dolinką Służewiecką, Wilanowską do skrętu w Al. Rzeczpospolitej

Odpozdrawiam!

Moze wczoraj to znowu ja :)

kugi pozdrawiam :)

on już rozgrzany był, prawda? ;):twisted:

Zimny jak lod!

Nie no z Wilanowa dojechal :)

kugi pozdrawiam :)

on już rozgrzany był, prawda? ;):twisted:

Zimny jak lod!

Nie no z Wilanowa dojechal :)

Pozdrawiam kierownika srebrnego BUGa z wiatrakiem widzianego dzisiaj o 20.30, skręcał z Meissnera w Jana Pawła II (Kraków), słyszałem z daleka przepiękny bulgot, ale było już zbyt ciemno, żeby określić czy WRX czy STI, tablic niestety też nie widziałem.

Pozdrowionka dla GT-ka srebrnego widzianego dzis po 13 jak skręcał z Sokratesa w Wólczyńska (czy ty coś widzisz przez te naklejki na tylniej szybuie? :) ) i zaraz potem kolegę w Hawku pod Lidlem na Conrada

Normalnie Spot dzień :)

Edited by xt6

Pozdrowionka dla GT-ka srebrnego widzianego dzis po 13 jak skręcał z Sokratesa w Wólczyńska (czy ty coś widzisz przez te naklejki na tylniej szybuie? :) ) i zaraz potem kolegę w Hawku pod Lidlem na Conrada

Normalnie Spot dzień :)

Pod Lidlem to ja. :) Odpozdrawiam.

Z dziś, godzina 17:30, Meissnera:

Pozdrawiam (albo i nie), kierownika GieTeka, który zmusił mnie do nagłego biegu przez przejście dla pieszych, ponieważ tak zasuwał, że w sumie nie wiem czy by wyhamował, to co rzuciło mi się w oczy to customowe lampy tył. Następnym razem ciut wolniej w takich ciemnościach i w dodatku na zakręcie :D

wczoraj jadąc do Wrocka:

- na autostradzie A4 w kier .zgorzelca ,ok 14:00 mykał bordowy Forek I i za nim srebrny Outback III,

- wjazd na S8 przed 15:00 - srebrny Forek II "mysia" na próbnych blachach,

- na S8 tez przed 15:00 leciał srebrny Legacy IV sedan na blachach DW.

Pozdrowienia dla spotowiczów w Galerii Mokotów :) Tam już była mała grupka Subarynek jak wyjeżdżałem ( czarny Nissan 350Z )
też pozdrawiam. BTW - Ty tak zawsze z piskiem opon i "driftem" na parkingach? ;)

Pozdrowienia dla spotowiczów w Galerii Mokotów :) Tam już była mała grupka Subarynek jak wyjeżdżałem ( czarny Nissan 350Z )
też pozdrawiam. BTW - Ty tak zawsze z piskiem opon i "driftem" na parkingach? ;)

Bywa czasami :D Tyłpęd i zamiłowanie do driftu :) Następnym razem się pojawię to popodziwiam Wasze cacka jak nie będzie przeszkadzał jakiś Datsun :P

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic