Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kierowcy niebieskiej (prawie granatowa)imprezy kombi(od 2003r wzwyż) spotkanej wczoraj około godziny 17;30 na trasie Kraków-Olkusz

Ooo, to chyba ja :) Dzieki. Stałeś moze w tym korku w Jerzmanowicach? Kątem oka mignęła mi "babcia" imprezka. Pozdrowienia również

 

korek to mało powiedziane, zanim puścili ruch z mojej strony minęło 15minut !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisiaj we Wro próbował zawrócić na ręczniku na skrzyżowaniu Zachodnia/Słubicka ? Czarny wolnyssak US-spec. Pozdrawiam też inne bulgoczące Imprezy przemieszczające się Legnicką w ciągu dnia. Godzin i szczegółów nie pamiętam, za dużo na głowie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzięki ;] pewnie machałeś z tej hameryki? ;]

dokładnie tak ;)

Codziennie oglądam twoja furę jak podjeżdzam pod Oraclownię po zonę. Kawał pieknego samochodu.

 

hehe dzięki, ale przesadzasz bo jeszcze mu troche brakuje ;] (lampy sti, rdza :) jakieś koło

 

opozdrawiam

 

i rowniez forka co kolo mnie stal na kasprzatak wczoraj, i dzis rano granatowego legasia kombi na torunskiej na WL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla:

 

- Kierowniczki Forestera III gen., z którym mijałem się na skrzyżowaniu w Piasecznie przed 10.00. Świniaczek na lusterku i kiwka w obie strony :)

- załogę czarnej Imprezy III gen., z którą jechaliśmy kawałek od Piaseczna do W-wy ( żółty świniaczek na lusterku i siemanko z tyłu ) kiwka w obie strony, oraz ładniutkiej Imprezy STI w jedynym słusznym kolorze z przedłużaczem ( przyczepka ) jadącego w tym czasie w kierunku Piaseczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj z placu Starynkiewicza kierowniczkę czarnego Forrestera, która ok 13-stej się odrobinę zagapiła i wylądowała w kufrze vw golfa. Subaru chyba jednak twardsze ;)

 

Oraz pozdrowienia dla twardego jak most Brookliński Hogiego zespotowanego wczoraj na Ursynowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...