Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik 1603 postów Płeć: Skąd: Wars i Sawa Auto: Legacy MY04 - 2.0 137KM Napisany Dzisiaj, 10:02 pozdr dla kierowcy klasyka blue mica z granatowa folia na szybach jadacego dzis ul. Pulawska ok godz. 9 Czarna swinia na klapie (malo widoczna)

A mial z przodu tablice rej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieściutkiego świniaczka kombi z dużym wydechem i tablicach DOA :rolleyes:, widzianego na ulicy Oławskiej w Jelczu-Laskowicach wczoraj około 17:00. Świnia na klapie była więc chyba forumowy :yahoo: . Ps. Szedłem chodnikiem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dziś:

rano ok.10 na Starzyńskiego niebieskie BRZ

ok 16.15 biały JDM GC (Solidarności), który codziennie parkuje na Przyokopowej

w tym samym momencie, jak machałem białemu japończykowi mijał mnie srebrny Megane ze świnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawskie pozdrowienia z wczoraj (wtorek, 27.08):

 

1. Szary, a może niebieski Legacy Kombi, nr rej. WT (chyba), świniak w czapeczce na lusterku. ) O 18 na Moście Gdańskim i chyba później o 19.30 na Wybrzeżu Szczecińskim.

 

2. Niebieski Hawk, też chyba rej. WT, świnka na lusterku i naklejki Subaru World Rally Team, 18.15 na Marszałkowskiej na wysokości Pałacyku.

 

3. Szary Forek 05-08, nr rej. WZ, świniak czarny na lusterku, 19.30 Wybrzeże Helskie, na wysokości klubu La Playa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy niebieskiej (prawie granatowa)imprezy kombi(od 2003r wzwyż) spotkanej wczoraj około godziny 17;30 na trasie Kraków-Olkusz

Ooo, to chyba ja :) Dzieki. Stałeś moze w tym korku w Jerzmanowicach? Kątem oka mignęła mi "babcia" imprezka. Pozdrowienia również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...