Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

oraz dla kierowcy bezowowego (?) klasyka WI widzianego dzis ok. godz. 9 na ul. Niepodleglosci - swinka na lusterku, a ja na rowerze ;)

Słyszałem o kolorze szampańskim, słyszałem o czekoladowym i nawet miętowym ale o bezowym... :question::mrgreen:

 

BTW pozdrowienia dla niebeskiego WRXa ze świnią zaparkowanego przy wjeździe do Lasu Wolskiego na Starowolskiej. Widzę już drugi raz i zawsze nocą B):question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pozdrowienia dla robaczków spod stadionu narodowego... I niech nikt juz nie mówi, że nie wiej jak robi pelikan...

 

I zdradźcie mi jaki nick nosi sympatyczny kolega z bliźniaczym do mojej gadziny wolnnym ssakiem, któremu chciałem zderzak podpierniczyć... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pozdrowienia dla robaczków spod stadionu narodowego... I niech nikt juz nie mówi, że nie wiej jak robi pelikan...

 

I zdradźcie mi jaki nick nosi sympatyczny kolega z bliźniaczym do mojej gadziny wolnnym ssakiem, któremu chciałem zderzak podpierniczyć... :-)

Dzień dobry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego bloba z kurnikiem widzianego niedaleko byłej cukrowni. Kiwka była.

Kierownik srebrnego GC z bojowym oklejeniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z Krakowa gdzie obecnie przebywam Forumowicza @@bakum, którego często widzę i słyszę :) oraz kierowcę zielonego Forka II ze świnką na lusterku któremu kilka dni temu machałem z roweru przecinając Łużycką :) Paczał dziwnie na mnie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych dziś na trasie Wysowa - Tarnów - Kielce - Radom -W-wa - Olsztyn, a zwłaszcza dla kierownika oświniaczonego Outbacka kolor granat plus coś tam chyba us spec, mijanego w Litwinkach pomiędzy Nidzicą a Olsztynkiem, błysnąłem światłami, ale kierownik mógł mnie nie zobaczyć w ostatniej chwili, ale pozdro.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forka I gen. z wiatrakiem WLI...., z którym mijałem się dzisiaj ok. 12.40 na wlocie do Ostrowca Świetokrzyskiego, od strony Lipska. Trzoda na lusterku była. Było mrugane ale odzewu nie dostrzegłem ( mam nadzieję, że nie on i nikt z Forum nie brał udziału później w wypadku w m-ci Niemienice w powiecie opatowskim, jak podało radio Kielce w wypadku brało udział Subaru, któremu inny pojazd wymusił pierwszeństwo. http://www.radio.kielce.pl/pl/post-16146 ).

 

Kolejne pozdrowienia dla srebrnej, wolnossącej BUG Imprezy kombi TOS...... mijanej w Ostrowcu Świętokrzyskim tak gdzieś po 16.00 ( świnek brak ), odpozdrawiam też kolegę w niebieskiej koszulce maszerującego ręka w rękę z dziewczyną, poboczem jezdni przed Lipskiem, który mi pomachał ( ktoś z the forum ?? ) oraz dla nowej Imprezy WRX WE......., w sedanie i jedynym slusznym kolorze, z którą mijałem sie przed Zwoleniem po 17.00 ( świnek brak )

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...