Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

pumex1

Recommended Posts

Pozdrawiam załogę buga wrx z urwanym wydechem (serio :D ) spotkaną w Ciechanowie, prawdopodobnego forumowicza widzianego w Olsztynie (rower i koszulka subaru), oraz kierowcę legacy szarego, uświnionego, widzianego dziś w Ojrzeniu (między Ciechanowem, a Płońskiem) - migałem z turbodziadka światłami, ale chyba bez zrozumienia.

Dzięki. Załoga buga z już naprawionym wydechem dotarła bezpiecznie do domu, pozdrawia i dziękuje za pomoc w trasie :)

Dokładnie - pozdrawiamy i dziękujemy :)

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiego Lanosa WRX który stał niedaleko portu w Ustce tydzień temu na blachach SB..... oraz właściciela niebieskiego klasyka który tankował w czwartkowy dzień wolny w Pile na trasie wylotowej na poznań około godz. 18.oo, niestety stacji paliw nie spamiętałem :D

Bartek

Warszawa dzisiaj około 12 na okopowej,machałem z chodnika(byłem pieszo)białemu/perłowemy foresterowi 3 gen z czarnymi świnkami na lusterku,kierowca odmachał :)

pozdrawiam forumowicza GM, miło było poznać dzisiaj w Miedzeszynie B)

Miło było poznać Cię osobiście, chociaż Twój samochód rozpoznaję już od dawna. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na rejonie!

Katowice, ok.17-tej

Pozdrowienia dla kierownika Legasia, z którym wymieniliśmy kiwki i banany na DTŚ, na wlocie do Katowic od str. Chorzowa.

Miło spotkać świnki po wielu tygodniach posuchy. :)

pozdrawiam kierowce bialego Audi a4 kombi, ktory mnie w dniu wczorajszym elegancko wpuscil na Marszalkowskiej. Na poczatku nie skojarzylem, ze zrobiles to celowo. Po chwili zobaczylem swinie na lusterku i bylo wszystko jasne ;) Dzieki i pozdrawiam raz jeszcze.

oraz dla kierowcy beżowego (? ;) ) klasyka WI widzianego dzis ok. godz. 9 na ul. Niepodleglosci - swinka na lusterku, a ja na rowerze ;)

Edited by KamilP

Pozdrawiam kierowcę granatowego forka najnowszej generacji mijanego przed momentem na Bystrzanskiej w Bielsku

I jeszcze czarna Tribeca kawałek dalej w kierunku centrum.

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Edited by luki266

Pozdrawiam wszystkich będących w Augustowie i wracających wczoraj w ulewie do Warszawy :D Szczególnie srebrnego forka, z którym leciałem czas jakiś (ok 17-18) :)

Pogoda była piękna przez cały weekend, a w Augustowie subaru jak na lekarstwo... :P

• Aga locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic