Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierowcę niebieskiego STI spotkanego na Bora Komorowskiego koło 14 w krakowie :) 2 słowa na światłach zamieniliśmy :)

 

Odpozdrawiam serdecznie.

Potwierdzam że awatar kierowniczki odzwierciedla stan faktyczny :)

 

a dziękuje :wub:

w końcu kogoś z forum wypatrzyłam :yahoo: You made my day :D

 

:needpics:

 

I oczywiście zapraszamy na kiełbaskę ;)

kiedy kiedy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec, ok południa.

Pozdrowienia dla kierownika ciemno zielonej Imprezy na złotych, SBE***** (chyba...) stojącej na światłach przed zjazdem na 86. :)

Mignęła mi świnka na lusterku, ale na reakcję było za późno. :(

 

Odpozdrawiam w imieniu kolegi Remika. Rzadko bywa na forum, ale przekażę mu jutro w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wysyp Imprez we Wrocku :)

 

1. Czarna Impreza spotkana koło factory- sorki za brak machania, zobaczyłem Ciebie i Twoją kiwkę kątem oka jak już mnie minąłeś. Byłem zajęty uspokajaniem się po zakupach z kobietą ^^

2. Niebieska imprezka ładnie oklejona, dla odmiany ja zostałem zignorowany- kierowca czegoś usilnie szukał na podłodze :)

3. Niebieski GT na Armii Krajowej za którym chwilę pogoniłem podpuszczając do szybszej jazdy i głośniejszego bulgotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy kiedy?
Kiełbaski zasadniczo odbywają się w czwartki pod halą targową, choć kraków ostatnio słabo się integruje forumowo. Żeby wiedzieć kiedy, trzeba śledzić niżej zalinkowany wątek:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/27180-krakow-spotkania-forumowe/page__st__3975

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa. wracając do swojej zaparkowanej niedaleko podwala wanny, ujrzałem paragon za oknem z podpisanym loginem Mike85. Dzięki i odpozdrawiam!

 

zapewne było to krejzol@@Mike85,

 

Ja natomiast pozdrawiam uroczą kierowniczkę WRX`a w jedynym słusznym kolorze spotkaną pod masową szamiarnią na ul. Konwaliowej... Tak ten idiota z bananem od ucha do ucha to ja... :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@filipozz, doooookładnie :-) mimo dzumy na oczach rozpoznałem z daleka :-)

 

 

tu masz zaległe :-) http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/1848-pozdrawiamy-sie/page__st__46775#entry1794773

Edytowane przez zeroart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...